szukaj inspiracji i pokaż swój styl
jesteś profesjonalistą? zainspiruj innych!
Znajdujesz się w: Strona główna » gabi » zdjęcia » etniczny czarno-biały kilim nad łóżkiem w biało-czarnej sypialni
Zdjęcie: etniczny czarno-biały kilim nad łóżkiem w biało-czarnej sypialni
gabi
2 lata temu
0
1dodań
Zgłoś to zdjęcie
Co przedstawia to zdjęcie?
/
 
  atakuje mnie
 
  atakuje znajomego
 
  spam lub oszustwo
 
  pornografia
 
  przemoc
 
  symbol lub treść propagująca nienawiść
 
  nielegalne zażywanie narkotyków
 
  włamano się do mojego konta
Opis
nie wiesz co zrobić z pusta ścianą nad łóżkiem ? obejrzyj koniecznie wszystkie inspiracje, które pokazują, co zrobić nad i wokół łóżka z pustą ścianą. Półki z dekoracjami, nowoczesne grafiki w różnych ramkach, ulubione fotografie i dekoracje, różne tapety i kilimy, czyli dla każdego coś miłego. Tutaj się zainspirujesz i znajdziesz coś dla siebie na ścianę nad łóżkiem. Są też pomysłowe lampy, zielone rośliny, etniczne kilimy, czarno-białe duże fotografie i plakaty - na pewno coś ci się spodoba !
Komentarze
Pytania
Nurtuje Cię jakieś pytanie, poszukujesz podobnego
produktu lub chcesz wiedzieć więcej?
Śmiało! Zadaj Pytanie
Zdjęcie dodane przez: gabi
nowoczesny kącki z biurkiem na poddaszuczerwona i biała cegła w eklektycznej kuchni angielski zielony ogród przy domu z pieknymi przeszklonymi drzwiami w łuku bawełniana lampa na drucianym stelażu,biały stolik z palety na kółkach i lampa na trójnogu eklektyczny salon z antresolą w monochromatycznych kolorachczarrno-biala sypialnia w stylu skandynawskim szary nowoczesny fotel,biały taboret,szklane słoje w roli wazonów i nowoczesne grafiki na prostej białej półeczce
1 dodanie
abstrakcyjny duży obraz w sypialni w biało-czarnym kolorzewąska półka z obrazkami i krzesło zamiast stolika przy łóżkuduże okno z łukiem na ścianie z czerwonej cegły w małym salonie proste biurko, ceglana ściana i drewno na podłodze
Więcej zdjęć z kategorii: Wnętrza
miejsce aranżacji: sypialnia
roślinne zielone wzory na poduszkach i obrazach w białej sypialniabstrakcyjny duży obraz w sypialni w biało-czarnym kolorze nowoczesne grafiki w czarnych i pastelowych kolorach wokół metalowego łóżkaminimalistyczne łóżko z drewna w małej sypialnibiało-czarna aranżacja sypialni z dużymi oknami żarówki na kablu, czyli oświetleniowa girlanda w sypialnipomysł na małą sypialnię z kącikiem biurowymjak wykorzystać uskoki na ścianach w aranżacji małej sypialni ?
Bio zdjęcia:
Kategoria: Wnętrza
Styl: skandynawski
Miejsce aranżacji: sypialnia
Filtr: styl skandynawski, miejsce aranżacji sypialnia
Zdjęcia & Video
Zachowaj każde zdjęcie z internetu lub wgraj swoje ulubione. Dodaj do swojego profilu.
dodaj »
Kolaże
Zbierz swoje ulubione zdjęcia i utwórz z nich kompozycję.
utwórz »
Logowanie
/
Urządzasz mieszkanie, planujesz ślub, uwielbiasz modę? A może kochasz gotować? Dodawaj zdjęcia, albumy, kolaże i twórz razem z nami najpięniejsze miejsce w sieci. Chcesz wiedzieć gdzie kupić daną rzecz? Zadawaj pytania i poznaj opinię innych! Dowiedz się więcej .

Jesteś profesjonalistą?
Wykorzystaj nasz potencjał

ADRES E-MAIL
HASŁO
 Nie wylogowuj mnie