4 najpopularniejsze metamorfozy na blogu w 2017 roku :)

Już na dobre zaczęliśmy rok 2018, ale najbardziej interesujące inspiracje warto zachować albo przypomnieć je sobie - zawsze można znaleźć w nich coś nowego dla siebie :) Wszyscy bardzo lubimy pomysły na zmianę przestrzeni wokół siebie, a już szczególnie, gdy metamorfozy są tak zaskakujące lub efektowne, jak niekiedy bywały na Lovingit! Będziemy szukać kolejnych udanych realizacji, które mogą przydać się w kreowaniu przytulnych czterech kątów, natomiast teraz chciałabym zaprosić Was na pewien szczególny ranking inspiracji. Na pewno zainteresuje Was przegląd najpopularniejszych before & after z 2017 roku :) To 5 najciekawszych metamorfoz, które skradły Wasze serca. Dajcie koniecznie znać, co urzekło Was w nich najbardziej!

1. Before & after mieszkania w 100-letniej kamienicy

Polska inspiracja z pracowni SANHAUS, która wywołała duże emocje, to before & after wiekowego mieszkania w kamienicy z bardzo ciekawymi rozwiązaniami. Pokój dzienny o nieregularnym kształcie, wąski i długi korytarz, łazienka do remontu... Na samym wstępie to miejsce wymagało niemałej pracy, jednak udało się w nim wykreować naprawdę oryginalny charakter, który może przyjął bardziej nowoczesny kształt, ale jednak wyróżnia zdecydowanie te wnętrza spośród innych. Czerwone cegły i drewniana podłoga oraz meble podkreślają naturalne odniesienia w aranżacji. Spora wysokość pomieszczeń sprawia, że mieszkanie wygląda na większe. Co sądzicie o tej przemianie?

aranżacja salonu (43834)
sofa w salonie (39695)
aranżacja jadalni w stylu skandynawskim (43837)
aranżacja before (43828)
+ pokaż całość

2. Before & after kawalerki o powierzchni 25 m2

Kolejna polska metamorfoza odbyła się w niedużym mieszkaniu o powierzchni 25 m2, w którym Lu z bloga enjoyourhome.blogspot.com udowodniła, że mając pomysł i pasję, można zrobić wszystko :) Poprzednia kuchnia zdecydowanie wymagała odświeżenia, podobnie jak salon. I faktycznie, w wyniku remontowych prac mieszkanie zyskało drugie życie :) Przede wszystkim stało się radośniejsze, bardziej inspirujące i z pełnym indywidualnych nawiązań klimatem. Myślę, że efekt tego before & after spodobał Wam się również dlatego, że niewielki domek zyskał optycznie na przestrzeni - a wielu z nas wie, jak to jest urządzać się w małym mieszkaniu ;)

aranżacja salonu z jadalnią (42951)
aranżacja domowego gabinetu (42954)
salon before (38425)

I before & after małej kuchni :)

kuchnia after (38427)
kuchnia before (38424)

3. Before & after malutkiej kawalerki o powierzchni 20 m2

A tu jeszcze mniejsza kawalerka, którą także wyremontowano w niesamowity sposób! Co prawda może taki metraż i ograniczenia, jakie z niego wynikają, na dłuższą metę są męczące i trudno byłoby tu wytrzymać 20 lat - ale gdybym miała zamieszkać na czas studiów albo na samym początku w takim malutkim domku, to cieszyłabym się, gdyby wyglądał właśnie tak :) Jest pięknie, stylowo i nawet elegancko. Wiadomo - momentami taka przestrzeń może przytłaczać i na pewno nie pozwala też przechowywać wszystkich rzeczy - ale na czas przejściowy wygląda to bardzo zachęcająco ;) Co sądzicie o tym zaskakującym before & after?

mieszkanie after (38340)
salon after (38342)
salon before (38341)

A jak podoba Wam się before & after malutkiej kuchni? :)

aranżacja małej kuchni z jadalnią (42822)
malutka kuchnia after (38346)
malutka kuchnia before (38345)

4. Before & after kuchni oraz przedpokoju

To też jedna z Waszych ulubionych metamorfoz i co więcej - niesamowity efekt remontu, jakim podzieliła się z nami czytelniczka Karolina :) Przytulna i wypełniona domową atmosferą kuchnia na pewno zachęca do spędzania w niej czasu razem. Jest też o wiele wygodniejsza od swojej poprzedniej wersji, a więc jest nie tylko estetyczna, ale także praktyczna. Stylowe dodatki i całkowita zmiana charakteru wyszły jej zdecydowanie na dobre. Podobnie w metamorfozie przedpokoju. Wcześniej intensywny kolor nieco przytłaczał, ale Karolina zmieniła paletę barw na lżejszą i dodała też kilka ulubionych dekoracji. Sami zobaczcie, jak inspirująco prezentuje się jej mieszkanie!

kuchnia after (38956)
Mała kuchnia z jadalnią wygląda bardzo schludnie. Drewniany stół dodaje naturalności, a białe szafki rozświetlają...
kuchnia before (38955)

Przedpokój również zyskał na remoncie, nie sądzicie? :)

przedpokój after (43402)
przedpokój before (43400)


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.