7 projektów łazienek, które mnie oczarowały w 2018 roku;)

Te łazienki musicie zobaczyć :) To bardzo ciekawe i na pewno bardzo inspirujące pomysły na aranżację przestrzeni kąpielowej. Część projektów bazuje na ciemnej palecie barw, a w części widać dominujący wzór na ścianie lub podłodze - ale na pewno każdy ma w sobie to coś, co sprawia, że takiego wnętrza długo się nie zapomina. Łazienka, której ściany są pomalowane niebieskim, przygaszonym odcieniem, łączy w aranżacji nowoczesny charakter z eleganckim wykończeniem. Wnętrze zdobią też białe ceły, które tworzą spory kontrast z kolorowymi fragmentami ścian. Łazienka jest raczej wąska, ale wysoka, co wpływa na cały jej klimat. Zauważcie, że zestawienie granatu z białymi cegłami to w ogóle dobry pomysł. W drugim projekcie łazienki też go zastosowano. Tutaj jednak ściana dzieli się mniej więcej w połowie, gdzie dół rozjaśnia biel, a góra wnosi wiele elegancji do wnętrza. Łazienka wcale nie jest taka mała, a i tak postawiono tu na otwarte rozwiązania, które dodają jej lekkości. Zamiast zabudowanej szafki mamy drewnianą półkę jako blat, na którym znajduje się umywalka. Również pod nią wisząca szuflada czy kosz mają bardzo proste formy. To podkreśla nowoczesny klimat aranżacji.

W łazience ściany pomalowano na niebiesko, co tworzy jej wyjątkowy klimat. Białe cegły w tym zestawieniu nadają...
Zamiast zabudowanej szafki w łazience jest drewniana półka jako blat, na którym znajduje się umywalka. Wisząca pod nią...

To przykład nieco jaśniejszej aranżacji łazienki, w której dominuje drewno. Widać to przede wszystkim na przykładzie szafki z dwoma szufladami, na której stoi umywalka. Czarne dodatki, czyli kinkiety, lustro, kran, uchwyty itd., urozmaicają spokojną przestrzeń i na pewno podkreślają jej stylowy, dość elegancki wygląd. Zamiast zwykłej kabiny prysznicowej w projekcie uwzględniono przeszklenie na całą szerokość wnęki, które wyznacza bardzo wygodne i duże miejsce na prysznic. Jednak tym, co najbardziej przykuwa uwagę, jest wzorzysta podłoga, która stanowi wyrazisty, ale jednocześnie idealnie wkomponowany element aranżacji.

To aranżacja łazienki, w której dominuje drewno. Widać to przede wszystkim na przykładzie szafki z dwoma szufladami, na...

Inny przykład aranżacji łazienki z drewnianymi meblami i dodatkami, ale z gładką, białą podłogą :) Zwróćcie uwagę na bardzo ciekawe dekoracje, do których należą roślina w doniczce czy typografia na blacie, albo kapelusz na ścianie i drabina jako wieszak :)

Aranżacja łazienki z drewnianymi meblami i dodatkami ma gładką, białą podłogę. Warto tu zwrócić uwagę na bardzo ciekawe...

Jeśli macie dość miejsca w łazience i zależy Wam na dodatkowej intymności, dobrym pomysłem jest wydzielenie toalety przez ściankę lub dowolne przepierzenie. Nowoczesne podświetlenie we wnęce z dekoracjami czy wokół lustra i nad podłogą tworzy inspirujący klimat. Spójrzcie też na kolejną propozycję! Jak podoba Wam się wzorzysta ściana w łazience od góry na dół?

Łazienka jest nowoczesna i ma dekoracyjne podświetlenie w wielu miejscach, Ciemny kolor dodaje wnętrzu elegancji.
Aranżacja łazienki jest bardzo ciekawa przez wzorzyste kafle, które zdobią ścianę od góry do dołu. Wnętrze wygląda...

A może taka łazienka w szarości? Drewniane blaty dodają jej uroku i ocieplają wystrój. Na podłodze znajdują się wzorzyste płytki. Zdobią całą aranżację, ale nie zabierają całej uwagi, ponieważ kolorystycznie są dopasowane do ścian i drzwi. To rodzaj oryginalnej dekoracji, która subtelnie wpływa na klimat łazienki.

Drewniane blaty dodają łazience uroku i ocieplają wystrój. Na podłodze znajdują się wzorzyste płytki. Zdobią całą...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.