Aranżacja before&after całego domu w rześkim błękicie i wiosennym odcieniu soczystej pomarańczy :)

Jak tylko ujrzałam tę inspirację, którą dzisiaj chcę Wam zaprezentować, od razu na myśl przyszły mi cieplutkie wiosenne promienie słońca! Dlaczego? Dlatego, że we wnętrzach po przemianie znajduje się dużo nasyconych dodatków w odcieniu soczystej pomarańczy, a mnie ostatnio wszystko kojarzy się z przyjemną wiosną - i taki cytrus już szczególnie ;) W każdym razie dom, do którego zaraz zajrzymy, jest również ciekawy z tego względu, że bardzo dobrze widać na jego przykładzie, jak można odmienić dane wnętrze bez zbytniej ingerencji w jego "konstrukcję". Bez żadnej w zasadzie. Zachowując taki sam plan pomieszczenia, a nawet w większości rozkład mebli i przedmiotów większego gabarytu, da się całkowicie przekształcić je w przestrzeń niczym z okładki magazynu wnętrzarskiego albo po prostu - o wiele przyjemniejszą czy przemyślaną i schludną niż poprzednio.

before & after jadalni
+ pokaż całość

Spójne oświetlenie i pozostałe dodatki we wnętrzach sąsiadujących ze sobą potęgują wrażenie harmonii i dobrego smaku. Szczególnie spodobała mi się tutaj umiejętność subtelnego wprowadzania kolorystycznych akcentów do wnętrza. Zauważcie, że w jadalni kilka drobnych przedmiotów jest w kolorze pomarańczowym, jednocześnie ich ułożenie jest tak przemyślane, aby równomiernie "rozkładały się" po wnętrzu.

Park-Slope-Brownstone-Dining-Room-By-Chango-Co.-Before-And-After1

Salon zyskał przede wszystkim dzięki ogromnym lustrom w ciemnych, z daleka widocznych ramach. To zadziwiające, jak jeden w zasadzie pomysł może już wystarczyć, by tak przemienić dane wnętrze! Wcześniej, mimo, że w znajdowały się tu dekoracje, pokój był jakiś pusty i nawet nieco smutny. W trakcie remontu zdecydowanie postawiono na dodatki, które ożywiły wnętrze i wprowadziły do aranżacji przyjemne proporcje i symetrię.

5.-Park-Slope-Brownstone-Living-Room-Fireplace-View-by-Chango-And-Co
before & after salonu z kominkiem
before & after salonu

Spójrzcie na metamorfozę przedpokoju - po zmianie jest bardzo rozświetlony i to nie tylko kwestia samego zdjęcia :) Piaskowo-beżowy odcień przy wejściu ustąpił miejsca błękitnym szarościom, konsolkę zamieniono na ciut wyższą i lżejszą w formie, dodano drobne akcenty dekoracyje i stylowa aranżacja gotowa!

błękitne ściany w przedpokoju

before & after przedpokoju

Salon na piętrze urządzono według podobnej koncepcji. Wbudowane w ścianę regały pozwalają praktycznie przechowywać książki i dekoracyjnie eksponować co ciekawsze dodatki.

salon z białym kominkiem
before & after salonu na piętrze

Duży atut sypialni to z pewnością duża ilość naturalnego światła :) Wnętrze zyskało spokojny charakter, pastelowe barwy i gdzieniegdzie dekoracje świetnie spisują się w roli kreatora nastroju. Aranżacja jest elegancka i ma w sobie coś kojącego.

błękitna sypialnia
sypialnia before & after
aranżacja sypialni before & after

A jak podoba Wam się domowy gabinet before & after? Nietuzinkowy, prawda? Szczególnie to zestawienie białych cegieł na ścianie oraz krzeseł w przezroczystym pomarańczowym kolorze i eleganckich foteli z rzeźbionymi nóżkami.

Ściana z cegły w eklektycznym stylu
before & after domowego gabinetu

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.