Aranżacja domu ze starym drewnem oraz cegłą w kuchni w klimacie rustykalnym

Kuchnia mówi sama za siebie... To będzie wyjątkowy dom :) Jeśli lubicie styl rustykalny, klimat wnętrz wyłożonych naturalnym i nierzadko starym drewnem, to na pewno się tu odnajdziecie :) W aranżacji kuchni króluje drewno oraz cegła, które kreują niesamowity charakter tego wnętrza. Deski z widocznymi sękami na podłodze zdecydowanie ocieplają dość wysokie pomieszczenie. Z kolei masywne belki przy suficie dodają uroku typowego dla wiekowych domów mieszczących się gdzieś w spokojnej okolicy, na wsi, z dala od zgiełku i hałasu :) Zauważcie, że nie ma tutaj wiszących szafek, zamiast tego postawiono na otwarte, dość grube półki prezentujące w większości białe naczynia oraz pojemniki kuchenne. Starodawny piecyk po lewej stronie obudowano czerwonymi cegłami. Ten kolejny naturalny materiał zdecydowanie dobrze wpisuje się w klimat kuchennej przestrzeni, nie sądzicie?

W aranżacji kuchni króluje drewno oraz cegła, które kreują niesamowity charakter tego wnętrza. Deski z widocznymi...
W kuchni nie ma wiszących tradycyjnych szafek. Zamiast tego postawiono na otwarte, dość grube półki prezentujące w...
+ pokaż całość

Ściany w kąciku śniadaniowym również zdobią drewniane deski, pomalowane na biały kolor. Stół z naturalnego drewna świetnie podkreśla rustykalny charakter jadalni, dodając jej sporo przytulności. Zwróćcie uwagę, że dla oszczędności miejsca stolik jest składany. W razie potrzeby można złożyć blat i zyskać dodatkową przestrzeń. Na ścianie zawieszono kilka drobnych dekoracji. Bardzo osobisty akcent stanowią tutaj drobne grafiki i fotografia. Zielony wieniec upiększa całość.

Ściany w kąciku śniadaniowym również zdobią drewniane deski, pomalowane na biały kolor. Stół z naturalnego drewna...

Salon zachęca do wypoczynku naturalnym klimatem. Kominek znajdujący się pośrodku najdłuższej ściany obudowano w dość asymetryczny sposób kamiennymi blokami. Szerokość tego kamiennego panelu wyznaczają jakby dwie drewniane belki pod sufitem. Podłoga z desek, podobnie jak w kuchni, ociepla pokój dzienny. Ładnie współgra z innymi elementami z drewna, jak prosta sofa pod oknem lub wiszące na ścianie półki. Detalem, który nie rzuca się tak bardzo w oczy, a jednak stanowi mocno oryginalną ozdobę, jest karnisz - a raczej to, co pełni jego funkcję :) Na gałęzi przymocowanej nad oknem zawieszono delikatne firanki.

Podłoga z desek znacząco ociepla salon. Ładnie współgra z innymi elementami z drewna, jak prosta sofa pod oknem lub...

Sypialnię na poddaszu urządzono w białym kolorze. Uzupełniające aranżację drewniane akcenty wprowadzają przyjemną naturalność do wnętrza. Na ścianie nad łóżkiem znalazła się ciekawa, a jednocześnie tak prosta dekoracja, czyli wianki z gałązek i kwiatów. Wprowadzają romantyczny i swojski charakter, który idealnie pasuje do charakteru całego domu.

Sypialnię na poddaszu urządzono w białym kolorze. Uzupełniające aranżację drewniane akcenty wprowadzają przyjemną...
Na ścianie nad łóżkiem w sypialni znalazła się ciekawa, a jednocześnie tak prosta dekoracja, czyli wianki z gałązek i...

Najciekawiej chyba prezentuje się łazienka :) W pomieszczeniu wyłożonym niemal w całości drewnem postawiono kubełkową wannę. Ozdobne czarne nóżki i jej kształt kojarzą się z elegancją i nawet szykiem. Wnętrze zyskuje wyjątkowy klimat, a zwyczajna łazienka staje się luksusowym pokojem kąpielowym :)

W łazience wyłożonej niemal w całości drewnem postawiono kubełkową wannę. Ozdobne czarne nóżki i jej kształt kojarzą...

Pokój dla dziecka urządzono na poddaszu, bazując na sprawdzonym połączeniu bieli i ciemnego drewna. Belki oraz podłogowe deski znacząco przełamują bardzo jasną przestrzeń. Meble oraz zabawki mają raczej tradycyjny kształt. Położone na szafie skórzane walizki pełnią funkcję typowo dekoracyjną.

Pokój dla dziecka urządzono na poddaszu, bazując na sprawdzonym połączeniu bieli i ciemnego drewna. Belki oraz...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit