Aranżacja jasnego mieszkania w skandynawskim stylu z białym drewnem

Niemal całkowicie białe mieszkanie z naturalnym drewnem zachęca od progu i stanowi bardzo subtelną inspirację :) Powiedzcie jak podobają Wam się takie wnętrza. Można stwierdzić, że na czasie, bo kojarzą się z zimową aurą, która akurat nie w każdym zakątku Polski jest widoczna ;) Tych, którym śniegu brakuje, zachęcam do obejrzenia dzisiejszego mieszkania - o niezbyt dużym metrażu, ale zdecydowanie sporym potencjale :) W salonie zarówno ściany, jak i podłoga oraz meble są białe. To tworzy bardzo jednolitą i spokojną bazę, na której wykreowano klimat pełen rodzinnej, a nawet ciepłej atmosfery. Do tego wrażenia w dużej mierze przyczyniają się dobrane rośliny. Zielone listki w całkiem dużym formacie na tak jasnym tle po prostu przykuwają do siebie uwagę! Część wypoczynkową umieszczono w głębi pomieszczenia, przednią część zostawiając na wolną strefę. Z tej perspektywy doskonale widać, co jeszcze dodaje wnętrzu takiej naturalności i przytulnego charakteru. To drewno na podłodze, choć bielone, to jednak nie zatraciło swojego prawdziwego uroku. Niektórzy nawet powiedzą, że biel jeszcze go spotęgowała ;)

W salonie zarówno ściany, jak i podłoga oraz meble są białe. To tworzy bardzo jednolitą i spokojną bazę, na której...
W zupełnie białym salonie z uwagą dobrano rośliny. Zielone listki w całkiem dużym formacie na tak jasnym tle mocno...
+ pokaż całość

Po prawej stronie salonu postawiono sofę na wydzielającym strefę wypoczynku dywanie, a po lewej znalazło się mniej przedmiotów. Jest tu więcej wolnego miejsca i przez to większe wrażenie przestrzeni. W rogu pokoju wiklinowy fotel zachęca do spędzenia wolnych chwil z książką, tym bardziej, że na półce obok można znaleźć parę tomów. Doniczkowe kwiaty i elementy drewna oraz wikliny wpływają na niezwykle przyjazny charakter salonu.

Po prawej stronie salonu postawiono sofę na wydzielającym strefę wypoczynku dywanie, a po lewej znalazło się mniej...
W rogu pokoju wiklinowy fotel zachęca do spędzenia wolnych chwil z książką. Doniczkowe kwiaty i elementy drewna oraz...

W kuchni na palecie barw dominuje biel oraz szarość. Te kolory pomagają wykreować elegancką przestrzeń, która do tego jest bardzo fukcjonalna. Białe szafki z witrynkami, choć o zupełnie prostej postaci, same w sobie są już dość dekoracyjne. Sprzęty i dodatki dobrano w metalicznym odcieniu szarości, przełamując śnieżną biel. Również i w tym wnętrzu nie zabrakło zielonych roślin. W przyjemny sposób roznoszą naturalną aurę po kuchni. Jest ona na tyle przestronna, że ze spokojem zmieściły się tu jeszcze meble jadalniane.

W kuchni na palecie barw dominuje biel oraz szarość. Te kolory pomagają wykreować elegancką przestrzeń, która do tego...
Kuchnię zaaranżowano wraz z jadalnią w jednym wnętrzu. Białe szafki z witrynkami, choć o zupełnie prostej postaci, same...
W aranżacji kuchni z jadalnią nie zabrakło zielonych roślin. W przyjemny sposób roznoszą naturalną aurę po kuchni....

Kuchnia ma bezpośrednie wyjście na taras, co dodaje jej uroku. Zieleń za oknem ładnie komponuje się z tą we wnętrzu. Biały kolor dodatkowo eksponuje naturalne akcenty. Zauważcie, jak szczegółowa jest aranżacja samego stołu jadalnianego. Wielość dodatków, ale za to zgrabnie ze sobą skomponowanych, sprawia, że aranżacja prezentuje się elegancko i bogato jednocześnie. Nie ma tu jednak przesady, pomysł na wnętrze został bardzo schludnie zrealizowany :)

Kuchnia ma bezpośrednie wyjście na taras, co dodaje jej uroku. Zieleń za oknem ładnie ładnie komponuje się z tą we...

Aranżacja sypialni jest bardzo przyjemna i świeża. Niemal wszystko, łącznie z pościelą, wybrano w białym kolorze, co dodatkowo rozświetla niewielkie wnętrze. Wiklinowy kosz od lampy oraz drewniana podłoga potęgują wrażenie naturalności, które dobrze wpisuje się w skandynawski styl. W pokoju nocnym nie ma w zasadzie żadnych mebli, oprócz łóżka. Opierające się o ścianę lustro czy czarny wieszak na ubrania to w zasadzie całe wyposażenie wnętrza. Dzięki temu jest tu tak schludnie i lekko :)

Aranżacja sypialni jest bardzo naturalna i świeża. Niemal wszystko, łącznie z pościelą, wybrano w białym kolorze, co...
W sypialni nie ma żadnych mebli, oprócz łóżka. Opierające się o ścianę lustro czy czarny wieszak na ubrania to w...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.