Aranżacja kuchni z jadalnią z szarymi szafkami i białą podłogą w eklektycznym stylu

Lubicie mieszkania w kamienicy? Jeśli przekonuje Was wysokość i wyjątkowy klimat, to pewnie dobrze odnajdziecie się również w kuchni z jadalnią, do których dzisiaj Was zapraszam :) Wnętrze jest dość wysokie, co wykorzystano pod zabudowę kuchenną, zwiększając tym samym ilość miejsca do przechowywania. Białe kafle na ścianie zapewniają bardzo tradycyjny charakter. Podobnie jak czarny piekarnik czy szafki kuchenne. By dodać im ciekawego wyglądu, właściciele zdecydowali się je przemalować na błękitno-szary kolor. Aranżacja kuchni wydaje się skromna, jednak w rzeczywistości jest tu wiele elementów, które wpływają na jej ciekawy klimat. Czarne i złote dodatki wyróżniają się, wprowadzając do wnętrza nieco elegancji. Wielkość pomieszczenia pozwoliła na wygodne połączenie kuchni z jadalnią.

Białe kafle na ścianie zapewniają bardzo tradycyjny charakter. Podobnie jak czarny piekarnik czy szafki kuchenne....
Wielkość pomieszczenia pozwoliła na wygodne połączenie kuchni z jadalnią. Wnętrze jest dość wysokie, co wykorzystano...

Kremowe kinkiety potęgują urok kuchennej przestrzeni. Blat jest dość krótki, dlatego wystawiono na nim jedynie kilka akcesoriów. Marmurowy wzór dodaje szyku aranżacji i subtelnie komponuje się z szarymi szafkami. Choć jednocześnie tworzy mały kontrast z nimi pod względem stylu. Elegancja i wykwintność spotyka się tu z prostotą. Aranżacja kuchni jest pozornie zwyczajna, ale zarazem dość efektowna dzięki czarnym dodatkom, takim jak uchwyty od szafek.

Kremowe kinkiety potęgują urok kuchennej przestrzeni. Blat jest dość krótki, dlatego wystawiono na nim jedynie kilka...

Aranżacja jadalni wygląda bardzo ciekawie, pomimo wyboru prostych mebli. Krzesła z różnych kompletów, jakie ustawiono wokół stołu, dają eklektyczny efekt. Białe meble znacząco rozjaśniają całe wnętrze i przyciągają do siebie uwagę. Lampa o szklanym kloszu zgrabnie dekoruje przestrzeń. Zabudowane szafki kuchenne, które widać na drugim planie, kryją w sobie naczynia i sprzęty, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać porządek w całej kuchni.

Aranżacja jadalni wygląda bardzo ciekawie, pomimo wyboru prostych mebli. Krzesła z różnych kompletów, jakie ustawiono...

Wysokie wnętrze prezentuje się inspirująco, między innymi ze względu na sporą ilość naturalnego światła, jakie wpada przez duże okna. Po prawej stronie stołu w jadalni ustawiono ławkę, na której znalazł się przytulny puszysty koc. Ozdobny mebel kolorem nawiązuje do stołu i krzeseł, jednak stylem zaznacza eklektyczny zamysł w aranżacji.

Po prawej stronie stołu w jadalni ustawiono ławkę, na której znalazł się przytulny puszysty koc. Kolorem nawiązuje do...

W jadalni znajduje się tak naprawdę mało dekoracji. Kwiaty w donicach ujmują swoją intensywną barwą zieleni i wyróżniają się w tak jasnym otoczeniu. Subtelnie upiększają wnętrze i jednocześnie przywodzą na myśl skojarzenia z naturą. Dzięki temu kuchnia z jadalnią stają się przyjazne, a aranżacja cieplejsza. Jak podoba Wam się całe wnętrze? Lubicie takie proste, a jednocześnie oryginalne klimaty?

Kwiaty w donicach ujmują swoją intensywną barwą zieleni i wyróżniają się w jasnej jadalni. Subtelnie upiększają wnętrze...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.