Aranżacja mieszkania o powierzchni 71 m2 z białą drewnianą podłogą i czarnymi dodatkami

Jak podoba Wam się pomysł, by po jednej stronie stołu ustawić krzesła, a po drugiej dopasowaną ławkę? Drewniane meble wyglądają bardzo lekko i wnoszą naturalność do jadalni. Ten efekt potęgują zielone kwiaty w donicach na parapecie. Pomieszczenie jest wystarczająco rozjaśnione, zarówno dzięki dużym oknom, jak i jasnym ścianom i podłodze.

Drewniane meble wyglądają bardzo lekko i wnoszą naturalność do jadalni. Ten efekt potęgują zielone kwiaty w donicach na...

Pokój dzienny jest wysoki, a jego aranżacja przyjemna dla oka. Widać tu harmonię i elegancję zarazem, wygospodarowano miejsce na strefę wypoczynkową oraz małą biblioteczkę z książkami. Jednym z ciekawych elementów wyposażenia jest drewniany fotel o kulistym kształcie. Dekoruje salon i wzbogaca nawet aranżację o artystyczny wyraz. Stonowana kolorystyka dodaje z kolei wnętrzu klasy. Sofę w neutralnym obiciu zdobi kilka poduszek w różnych kolorach. Wnętrze upiększa ponadto galeria ścienna, na którą składają się czarno-białe fotografie w wąskich ramkach.

Jednym z ciekawych elementów wyposażenia jest drewniany fotel o kulistym kształcie. Zdecydowanie dekoruje salon i...
Sofę w neutralnym obiciu zdobi kilka poduszek w różnych kolorach. Salon urozmaica także galeria ścienna, na którą...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.