Salon

Aranżacja mieszkania w stylu nowoczesnym według rodzimego projektu, czyli polskie wnętrzarskie inspiracje :)

Dla niektórych idealna przestrzeń... Dla niektórych domowa oaza... Dla niektórych kwintesencja nowoczesności... Pewne jest jedno - mamy przed sobą wyjątkową inspirację w polskim wydaniu, która po trosze wpisuje się w każdy z tych opisów ;) Realizacja PERFECT SPACE ma w sobie wiele subtelności i przyjemnego ciepłego klimatu. Dużą rolę odgrywa tutaj światło, nie tylko to naturalne - którego sporo w każdym wnętrzu (mieszkanie jest całkiem widne) - ale także oświetlenie sztuczne, tworzące kameralny nastrój nawet za dnia. Miękka poświata, łagodne kolory i przestrzeń sprawiają, że pokoje są przytulne, a nowoczesny minimalizm nie przeważa swoją surową formą. Delikatne urozmaicenie salonu stanowi pasiasta tapeta o satynowym wykończeniu. Jestem ciekawa, jak Wam spodoba się dzisiejsza propozycja?

pasiasta tapeta w salonie
salon w stylu nowoczesnym

W salonie wydzielono także jadalnię, urządzoną według równie prostej koncepcji. Całkiem spora, ale jednak nieskomplikowana dekoracja ścienna, to jedyna rzecz, która ożywia tutaj przestrzeń. Poza nią projektanci postawili na oszczędność formy i maksymalną funkcjonalność.

aranżacja salonu z jadalnią
dekoracja ścienna w jadalni
salon z jadalnią

Za ścianą znajduje się biała kuchnia z zabudowanymi szafkami o gładkich frontach. Prostokątne uchwyty, forma mebli czy podświetlenie ledowe wpisują się w koncepcję wystroju modern. Pojedyncze czarne elementy, dosłownie drobiazgi, lekko dekorują pomieszczenie, pełniąc przy tym również bardzo "skonkretyzowane" funkcje - spójrzcie na zegar, ekspres do kawy. Są zwykłymi przedmiotami codziennego użytku, a jednak specjalnie dobrano je tak, by zwracały na siebie sporą część uwagi w niemal jednolitym jasnym pomieszczeniu.

aranżacja kuchni i jadalni
kuchnia w stylu nowoczesnym

Szklane półeczki i gra świateł w tym wąskim regale tworzą niezły efekt, prawda? Dwa wazony wystawione na półkach podkreślają minimalizm, jaki dominuje w całym mieszkaniu. Osobiście wolę jeszcze cieplejszą przestrzeń, u siebie w takim domu powystawiałabym z pewnością więcej ozdóbek, pamiątkowych i osobistych rzeczy, które tworzyłyby moją indywidualną i przesyconą pozytywną energią przystań :)

podświetlony regał
regał w aranżacji kuchni
białe wnętrza inspiracje

A oto nowoczesna sypialnia :) Zwróciliście uwagę na tapetę w pasy, która przypomina tą zastosowaną w salonie? Spójność aranżacji objawia się także w innych jej elementach: w przewodniej kolorystyce, szklanych czy drewnianych motywach czy funkcjonalnych dekoracjach.

pasiasta tapeta w sypialni
sypialnia w nowoczesnym stylu

A jak podoba Wam się łazienka? Duże lustro na całej szerokości ma za zadanie optycznie powiększyć dość wąską przestrzeń. Jestem ciekawa, jakie dodalibyście jeszcze detale do obecnej bazy wystroju?

aranżacja wąskiej łazienki
duże lustro w łazience

Zdjęcia: perfectspace.plAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.