Aranżacja mieszkania w stylu rustykalnym z romantycznym klimatem i białymi oraz czerwonymi cegłami

Kto ma ochotę na szczyptę rustykalnych inspiracji? Mam dla Was wyjątkowe mieszkanie, które urządzono właśnie w tym stylu z pełną dbałością o każdy detal. Przestronna kuchnia może urzekać swojskim klimatem i romantycznymi akcentami, takimi jak drobne dekoracje nad małym stolikiem. Wnętrze jest przestronne i wygodne, wzdłuż ścian umieszczono tradycyjne szafki, a podłogę wyłożono siwymi deskami. To właśnie one między innymi kreują charakter wnętrza. Delikatne dodatki ze wzorem - jak fragment ściany nad blatem albo zasłonka w oknie - bardzo subtelnie urozmaicają wystrój kuchni. Pomiędzy kuchnią, a następnym wnętrzem znajduje się piękna stara framuga, w całości drewniana, która idealnie buduje nastrój typowy dla rustykalnych domów... Rozejrzyjcie się dokładniej i powiedzcie, co jeszcze Wam się tu podoba :)

Przestronna kuchnia może urzekać swojskim klimatem i romantycznymi akcentami, takimi jak drobne dekoracje nad małym...
Kare design :: Krzesło z podłokietnikami Forum Wood - miętowe - miętowy
od
551
PLN
+ pokaż całość

Nie tylko wzorzyste kafelki upiększają dodatkowo kuchnię. Właściciele postawili także na subtelną typografię o zabawnym przekazie. Zauważcie, że nad nią zawieszono małe serduszko, takie samo, jak to, który znajduje się nad stolikiem pod drugą ścianą. Spójność w aranżacji przejawia się właśnie w tego typu zgrabnych detalach, które wypełniają cały dom harmonijnym klimatem.

Nie tylko wzorzyste kafelki upiększają dodatkowo kuchnię. Właściciele postawili także na subtelną typografię o zabawnym...

Wspomniany kącik jadalniany w kuchni prezentuje się bardzo efektownie. Za bogactwo w jego wystroju odpowiadają w głównej mierze czerwone cegły, które wyznaczają strefę minijadalni. Czarny rozkładany stolik i dwa krzesła oraz wiszący zegar to zdecydowane akcenty kolorystyczne, które dodatkowo ożywiają tę część wnętrza.

Kącik jadalniany w kuchni prezentuje się bardzo efektownie. Za bogactwo w jego wystroju odpowiadają w głównej mierze...
Miętowy fotel na jasnych na drewnianych nóżkach
od
1089
PLN
Kare design :: Krzesło z podłokietnikami Forum Wood - miętowe - miętowy
od
551
PLN

Kuchnia prowadzi do eleganckiej jadalni, a cechą wspólną dla obu wnętrz jest różniąca się nieco, ale i tu, i tu wykonana z drewna podłoga. W kuchni dodatkowo drewnymi panelami wyłożono sufit, uzyskując bardzo ciekawy i przytulny charakter wnętrza.

W kuchni wygospodarowano miejsce na małą jadalnię. Czarny rozkładany stolik i dwa krzesła oraz wiszący zegar to...
Miętowy fotel na jasnych na drewnianych nóżkach
od
1089
PLN
Kare design :: Krzesło z podłokietnikami Forum Wood - miętowe - miętowy
od
551
PLN

Jadalnia jest również dość przestronna, a o jej elegancki charakter dbają dobrane dodatki i elementy wyposażenia. Tapeta z delikatnym wzorem urozmaica przestrzeń, natomiast meble czy wiszący nad stołem żyrandol wypełniają wnętrze gustownym klimatem.

Jadalnia jest również dość przestronna, a o jej elegancki charakter dbają dobrane dodatki i elementy wyposażenia....
Miętowy fotel na jasnych na drewnianych nóżkach
od
1089
PLN
Biała lniana sofa z poduchami
od
4829
PLN

Salon zaaranżowano na podobnej zasadzie, choć dzieje się tutaj już więcej :) Ściany także zdobią delikatne tapety, ale w strefie wypoczynkowej umieszczono sporo elementów składających się na bogaty wystrój wnętrza. Dwie wygodne sofy właściciele ozdobili różnorodnymi poduszkami, które podobnie jak dywan wpływają na przytulny nastrój. Warto zwrócić uwagę też na małą galerię ścienną, w prostej kompozycji, która zdecydowanie ożywia jednak cały pokój.

Ściany w salonie zdobią delikatne tapety, ale w strefie wypoczynkowej umieszczono sporo elementów składających się na...
Biała lniana sofa z poduchami
od
4829
PLN
Stolik kawowy kwadratwy
od
1190
PLN
Kare design :: Latarenki Giardino (komplet 4 sztuki)
od
699
PLN

Stolik kawowy podkreśla rustykalny wystrój pokoju dziennego. Wystawiono na nim drobne dekoracje, które świetnie komponują się z większymi detalami, np. poduszkami czy obrazami. Lampa stojąca umieszczona w rogu wnosi nieco nowoczesności do wnętrza.

Stolik kawowy podkreśla rustykalny wystrój pokoju dziennego. Wystawiono na nim drobne dekoracje, które świetnie...
Stolik kawowy kwadratwy
od
1190
PLN
Biała lniana sofa z poduchami
od
4829
PLN

Sypialnię umieszczono na poddaszu, a by zyskać nieco optycznie na przestrzeni, postawiono na dominującą biel. Delikatne dodatki, szczególnie w błękicie czy szarości, kreują spokojne miejsce i łagodną aranżację. Tutaj również spotykamy motyw serc, zawieszonych na drzwiach czy obok kraciastych zasłon. W pokoju prowadzącym do sypialni ścianę wyłożono z kolei białymi cegłami, które pięknie komponują się z zieloną roślinnością i typowym dla stylu rustykalnego drewnem.

Delikatne dodatki, szczególnie w błękicie czy szarości, kreują spokojne miejsce i łagodną aranżację. W sypialni...
W pokoju prowadzącym do sypialni ścianę wyłożono białymi cegłami. Naturalny materiał pięknie komponuje się z zieloną...

Źródło: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.