Aranżacja mieszkania z otwartą przestrzenią z jednolitą białą podłogą

Spodobało mi się tutaj od pierwszego wejrzenia :) Przyjemna, choć dość surowa kolorystyka została ocieplona elementami naturalnego drewna. Dlatego w tym mieszkaniu jest zarazem stylowo i przytulnie. Spójrzcie na całkowicie otwartą kuchnię z dużą wyspą w jej centralnym punkcie. Urzeka schludnością, a pomimo tego, że wystrój jest w zasadzie standardowy - szafki, sprzęty, akcesoria - można tu znaleźć całe bogactwo detali. I to właśnie te drobne elementy budują tak naprawdę klimat wnętrza. Kuchnia łączy się bezpośrednio z jadalnią, a jednolita biała podłoga podkreśla ich spójną aranżację. Cała otwarta przestrzeń wygląda z pozoru zwyczajnie, a jednak można doszukać się w niej wielu przejawów oryginalności. Rozejrzyjcie się po całym wnętrzu i dalej salonie, a potem dajcie znać, co spodobało Wam się tu najbardziej :)

Kuchnia jest całkowicie otwarta i posiada dużą wyspę na samym środku. Aranżacja urzeka schludnością, a przy tym można...

Kuchnia imponuje zabudowanymi szafkami, które zapewniają dużo miejsca do przechowywania. Wygodne szafki i szuflady pomagają utrzymać porządek wśród wszystkich naczyń, garnków i akcesoriów. Zarówno na wyspie kuchennej, jak i meblach po prawej stronie uwagę przyciągają do siebie nietypowe uchwyty - metalowe, sporej wielkości blaszki niczym kołatki podkreślają surowy charakter aranżacji. Przywodzą na myśl skojarzenia z industrialnym stylem. Oprócz swojej praktycznej funkcji w oczywisty i zdecydowany sposób dekorują jednocześnie tę część wnętrza.

Kuchnia imponuje zabudowanymi szafkami, które zapewniają dużo miejsca do przechowywania. Zarówno na wyspie kuchennej,...
+ pokaż całość

Biała podłoga w niesamowity sposób optycznie dodaje przestrzeni. Salon wraz z kuchnią i jadalnią wydaje się od razu większy i zyskuje także nieco na lekkości. Na palecie barw dominują biel i szarość, które w kilku miejscach przełamują czarne dodatki. Z kolei drewniane elementy, takie jak taborety przy wyspie kuchennej, skrzynka czy meble w jadalni, znacząco ocieplają charakter wnętrza. Zauważcie też, jak ciekawie odgrodzono część dzienną mieszkania od przedpokoju. Zamiast tradycyjnych drzwi czy framugi właściciele postawili na szeroki fragment przesuwanej ściany. Tak powstały całkiem spore drzwi przesuwne, które specjalnie pomalowano na biały kolor, by jak najbardziej wkomponowały się w ogólny wystrój.

Na palecie barw w kuchni dominują biel i szarość, które w kilku miejscach przełamują czarne dodatki. Z kolei drewniane...

Aranżacja jadalni bardzo wdzięcznie współgra z wystrojem kuchni. Drewniane meble wprowadzają przyjemną naturalność do wnętrza. I tu, i tu postawiono na czarne detale, które znacząco wyróżniają się na jasnym tle. Wśród nich zarówno lodówka, jak i okap nad wyspą mają bardzo prostą, nowoczesną formę. Warto także zwrócić uwagę na kafle, którymi wyłożono ścianę w głębi. Podłużne białe płytki z ciemną fugą kojarzą się z tradycyjnym pomysłem na wnętrze i jednocześnie dość urozmaicają aranżację.

Aranżacja jadalni bardzo wdzięcznie współgra z wystrojem kuchni. Drewniane meble wprowadzają przyjemną naturalność do...

Kuchnia i jadalnia urządzone są na otwartej przestrzeni razem z salonem. Duże okna oraz dodatkowo wyjście na taras zapewniają dość naturalnego światła. W pokoju dziennym można znaleźć sporo dekoracji, szczególnie w oczy rzucają się te na ścianie. Duże ramy z plakatami i grafikami dopasowano kolorystycznie oraz pod względem stylu do całego wystroju, a jednak i tak wyróżniają się na tle innych elementów wyposażenia. W rogu pomieszczenia ustawiono dwie drobne drabinki. Świetnie sprawdzają się jako pionowe gazetniki, odgrywając jednocześnie niemałą dekoracyjną rolę.

Kuchnia i jadalnia urządzone są na otwartej przestrzeni razem z salonem. Duże okna oraz dodatkowo wyjście na taras...
Duże ramy z plakatami i grafikami dopasowano kolorystycznie oraz pod względem stylu do wystroju salonu. Jednak i tak...

W salonie zamiast jednej większej sofy wybrano dwie leżanki. Szare obicie tworzy neutralną bazę, którą urozmaicono pastelowymi poduszkami z lekkim wzorem. Regał ustawiony pod ścianą stał się zgrabną biblioteczką. Zauważcie, że po lewej stronie do następnego pomieszczenia prowadzą takie same drzwi przesuwne, jak z jadalni do przedpokoju. Są jedynie nieco węższe. Jak podoba Wam się taki pomysł? Czy wolicie może tradycyjnie otwierane drzwi?

W salonie zamiast jednej większe sofy wybrano dwie leżanki. Szare obicie tworzy neutralną bazę, którą urozmaicono...

Biała podłoga w sypialni mocno rozświetla wnętrze, w którym króluje szarość. Łóżko obudowano zamkniętymi szafkami, a pikowane wezgłowie wsunięto we wnękę. To rozwiązanie tworzy dość przytulny klimat i w subtelny sposób dodaje aranżacji oryginalności. Na komódce naprzeciwko łóżka ustawiono sporo dekoracji. Kwiaty wprowadzają do pokoju nocnego romantyczny charakter. Całkiem wygodna przestrzeń wydaje się zagospodarowana w optymalny sposób, nie sądzicie? :)

Biała podłoga w sypialni mocno rozświetla wnętrze, w którym króluje szarość. Łóżko obudowano zamkniętymi szafkami, a...
Na komódce naprzeciwko łóżka ustawiono sporo dekoracji. Kwiaty wprowadzają do sypialni romantyczny charakter.

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit