Aranżacja niewielkiej kuchni, czyli subtelne before & after z drobnymi dodatkami w bieli, pasteli i drewnie :)

Kuchnia w wydaniu before & after, gdzie zmiana kolorystyki znacznie uprzyjemniła aranżację... Podoba Wam się taki temat? Jeśli tak, to zapraszam, bo właśnie takie wnętrze na dzisiaj dla Was przygotowałam :) Wcześniejsza wersja również była całkiem przyjazna, szczególnie jeśli ktoś przepada za drewnem, a w kuchni - za drewnianymi szafkami. Taki wystrój kojarzy mi się z modą sprzed wielu lat, gdzie w większości albo przynajmniej sporej liczbie domów można było spotkać drewniane mebelki w ciemniejszym, ciepłym miodowym albo jaśniutkim sosnowym odcieniu. Poza tym takie umeblowanie kojarzy mi się po części z domkami letniskowymi, a więc osobiście mam do niego pewnego rodzaju sentyment ;) Natomiast przyznaję, że w postaci after kuchnia wygląda jaśniej, a przez to zyskuje na świeżości i nowości. Wygaszony delikatny odcień pasteli i biel subtelnie wyznaczają nowy charakter wnętrza. Pozostały tutaj drewniane elementy, jak drzwi, podłoga czy krzesła w jadalnianej części, a więc przytulność i ciepło nadal wzbogacają ciekawą przestrzeń :)

kuchnia after

A tutaj możecie porównać wcześniejszą aranżację:

kuchnia before
+ pokaż całość

Która wersja podoba Wam się bardziej? :) Pomieszczenie nie należy do największych, a dodatkową trudność aranżacyjną mógł sprawiać fakt, że jest przy tym przejściowe - ale myślę, że właściciele całkiem schludnie i umiejętnie zaaranżowali wnętrze. Przy oknie ulokowano niewielką, choć jak się zdaje, zapewniającą bardzo komfortowe warunki, jadalnię. Owalny stół z dwoma drewnianymi krzesłami ma bardzo prostą, subtelną formę, dzięki czemu idealnie wpisuje się w wystrój. Nie wiem, jak Wam, ale mnie kojarzy się on z łagodnością, spokojem, nawet może bardziej miejscem wypoczynku niż kulinarnych zmagań ;)

aranżacja kuchni z jadalnią
aranżacja małej jadalni

Jasne fronty szafek kuchennych kontrastują z czarnych uchwytami i przede wszystkim ciemny blatem. Lubicie tego typu zdecydowane zestawienia? Na pewno warto również zwrócić uwagę na ścianę nad blatem - wyłożono ją białymi kafelkami z delikatnymi smugami czerni, co łączy oba kolory przewodnie aranżacji, a jednocześnie dość wyraziście dekoruje wnętrze swoją postacią. Pojedyncze, niemal niezauważalne dodatki w kolorze, jak puszka przy zlewie, kwiaty na blacie i stole czy koszyczek jabłek delikatnie uzupełniają aranżację.

aranżacja białej kuchni

Wiszące szafki kuchenne są o tyle interesujące, że zamiast drewnianych frontów mają szklane szybki i to jeszcze nieprzezroczyste. Takie witrynki dodają uroku, a spokojną aranżację także nieco urozmaicają. Ciekawy jest również sposób ich zamykania, nie sądzicie?

białe witryny w kuchni

I wspomniane na początku drewniane elementy, tylko na wejściu do kuchni - to oczywiście piękne drzwi oraz drobne wiszące na ścianie ramki z równie subtelnymi kwiatowymi motywami.

drewniane dekoracje w kuchni

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit