Aranżacja pięknego loftu z czerwoną cegłą i drewnem oraz szarymi akcentami

To jeden z ładniejszych loftów, jakie ostatnio widziałam :) Bardzo przyjemna aranżacja wysokiego mieszkania, która wykorzystuje wszystkie jego atuty. W salonie zorganizowano relaksującą strefę do wypoczynku. Składają się na nią nie tylko sofy i stoliczki kawowe, ale także wyjątkowa przestrzeń za przeszkloną ścianą. Śliczna oranżeria na werandzie potęguje naturalność we wnętrzu i harmonijnie współgra z wystrojem pokoju dziennego. Węższą ścianę wyłożono surowymi cegłami w czerwonym kolorze. Stanowią sporą dekorację całego salonu, więc nie potrzeba już na nich żadnych obrazów czy innych ozdobnych detali. Wystarczy ta całkiem bogata kompozycja przeróżnych akcesoriów i dodatków na niskim regaliku. Wśród nich najbardziej spodobała mi się czarna maszyna do pisania. Niezwykle klimatyczna, prawda? :)

W salonie zorganizowano relaksującą strefę do wypoczynku. Składają się na nią nie tylko sofy i stoliczki kawowe, ale...
Węższą ścianę wyłożono surowymi cegłami w czerwonym kolorze. Stanowią sporą dekorację całego salonu, więc nie potrzeba...
Całkiem bogata kompozycja przeróżnych akcesoriów i dodatków na niskim regaliku zdobi salon. Wśród nich najbardziej...
+ pokaż całość

Salon łączy się na otwartej przestrzeni z jadalnią. Warto zwrócić uwagę na kompozycję kolorystyczną, jaką zastosowano w całym wnętrzu. Bazowym kolorem jest biel, którą zgrabnie uzupełniają elementy szarości oraz drewna w miodowym odcieniu. Meble porozstawiano tak, by te dwie mocne barwy występowały naprzemienne. Wystrój pokoju dziennego jest bardzo harmonijny, a nawet w pewien sposób symetryczny.

Salon łączy się na otwartej przestrzeni z jadalnią. Warto zwrócić uwagę na kompozycję kolorystyczną, jaką zastosowano w...

W głębi wnętrza znajduje się otwarta kuchnia w niemal całkowicie białym kolorze. Półki zamiast wiszących szafek dodają jej lekkości, a wyspa w śnieżnym odcieniu nawiązuje do stołu z części jadalnianej. Pomieszczenie rozświetlają okna nie tylko w ścianach, ale także w suficie. Dzięki temu jest tu w równej mierze jasno, jak i naturalnie.

W głębi wnętrza znajduje się otwarta kuchnia w niemal całkowicie białym kolorze. Półki zamiast wiszących szafek dodają...

Również i na drewnianej komodzie w jadalni wyłożono dopasowane do wystroju ozdóbki. Najbardziej rzucającą się w oczy jest portret kobiety na czarnym tle. Oprócz tego są to małe doniczki z kwiatami, książki i ciekawe szklane pojemniki na oryginalne detale.

Na drewnianej komodzie w jadalni wyłożono dopasowane do wystroju ozdóbki. Najbardziej rzucającą się w oczy jest portret...

Kuchnia sama w sobie jest przestronna, choć na to wrażenie wpływa także wspomniana wcześniej lekkość zabudowy. Biały kolor również przyczynia się do tego efektu. Meble mają raczej nowoczesny, bo geometryczny kształt. Jest tu przytulnie dzięki zielonym roślinom i detalom z drewna, jak np. regał po prawej stronie.

Kuchnia sama w sobie jest przestronna, choć na to wrażenie wpływa także lekkość zabudowy. Biały kolor również...

Sypialnia prezentuje się równie klimatycznie, co pozostałe pomieszczenia. Jedną ze ścian wyłożono czerwoną cegłą, nawiązując do aranżacji salonu. Masywna i prosta rama łóżka w ciemnym kolorze zdecydowanie wyróżnia się w pokoju nocnym. Kilka małych fotografii i puszyste dywany to cała i wystarczająca dekoracja wnętrza.

Sypialnia prezentuje się bardzo klimatycznie. Jedną ze ścian wyłożono czerwoną cegłą. Masywna i prosta rama łóżka w...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.