Aranżacja pięknego mieszkania w czerwonej cegle z before & after kuchni :)

Gotowi na ciekawą metamorfozę i równie ciekawe mieszkanie? :) Nowoczesne wnętrze urzeka klimatem i zróżnicowaną fakturą. W jednym pomieszczeniu połączono kuchnię, jadalnię oraz mały salon, doskonale dopasowany do wystroju całości. W centralnym punkcie kuchni znajduje się wyspa, a pod ścianą ustawiono zabudowane szafki w jednakowym kolorze. Porównajcie kuchnię after z kuchnią before i powiedzcie, co sądzicie o tej naprawdę wyjątkowej przemianie ;)

Nowoczesne wnętrze urzeka klimatem i zróżnicowaną fakturą. W jednym pomieszczeniu połączono kuchnię, jadalnię oraz mały...
Kuchnia before (52188)
+ pokaż całość

W kuchni przed wyspą ustawiono drewniany stół, wydzielając w ten sposób jadalnię. Krzesła ze skórzanymi obiciami podkreślają elegancję wnętrza. W aranżacji jedną z głównych ról odgrywają także czerwone cegły, którymi wyłożono jedną ze ścian. W połączeniu z białą podłogą oraz sufitem z białymi belkami, a także niebiesko-szarym odcieniem szafek tworzą ciekawą kompozycję, która idealnie pasuje do nowoczesnego stylu.

W kuchni przed wyspą ustawiono drewniany stół, wydzielając w ten sposób jadalnię. Krzesła ze skórzanymi obiciami...

W aranżacji kuchni zadbano o każdy detal. Na jasnym blacie znalazły się czarne dozowniki do płynu do mycia naczyń oraz czarny moździerz. Te elementy subtelnie przełamują dominującą paletę barw, choć i na niej nie brak konstrastów. Czerwone cegły stanowią dekorację same w sobie, a jednocześnie wdzięcznie eksponują naczynia i kuchenne detale.

W aranżacji kuchni zadbano o każdy detal. Na jasnym blacie znalazły się czarne dozowniki do płynu do mycia naczyń oraz...

W rogu pomieszczenia ustawiono sofę, tworząc w ten sposób mały salon idealny do odpoczynku. Stonowane kolory bieli, jasnej szarości i drewna urozmaicają elementy czerwieni. Kolorowe poduszki i intrygujący obraz na ścianie wyraźnie ozdabiają przestrzeń i dodają jej żywiołu.

W rogu pomieszczenia ustawiono sofę, tworząc w ten sposób mały salon idealny do odpoczynku. Stonowane kolory bieli,...

W aranżacji sypialni na palecie barw postawiono na granat oraz czerwień. Cegły, które znajdują się na ścianie, dodają wnętrzu naturalności, a także pewnego rodzaju wyszukania. Biało-granatowa pościel z elementami szarości równoważy wystrój swoim chłodnym odcieniem. W pokoju nocnym warto zwrócić uwagę na oświetlenie. Zamiast tradycyjnej lampki nocnej zastosowano wiszącą na czarnym kablu żarówkę. Ten zabieg wnosi do aranżacji oryginalność i dobrze komponuje się z industrialnymi cegłami.

W aranżacji sypialni na palecie barw postawiono na granat oraz czerwień. Cegły, które znajdują się na ścianie, dodają...

Strefę domowego gabinetu wyłożono na ścianach jasnymi cegiełkami. Obok naturalnego jasnego brązu w postaci drewna, wikliny czy skóry, aranżację urozmaicają wyraźne niebieskie akcenty. Doniczki i obraz w kolorze upiększają przestrzeń do pracy oraz sprawiają, że wystrój nie jest monotonny.

Strefę domowego gabinetu wyłożono na ścianach jasnymi cegiełkami. Obok naturalnego jasnego brązu w postaci drewna,...

Łazienka to z kolei królestwo bieli i naturalnych elementów. Skrzynka z drewna odgrywająca rolę szafki oraz zielone doniczkowe kwiaty wprowadzają do wnętrza mnóstwo świeżości. Tego typu detale zdecydowanie umilają zwykłą łazienkową aranżację. A jak Wam się podoba całe mieszkanie?

W łazience króluje biel i naturalne elementy. Skrzynka z drewna odgrywająca rolę szafki oraz zielone doniczkowe kwiaty...

źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.