Aranżacja przytulnego i funkcjonalnego, choć niewielkiego mieszkania, czyli salon z kuchnią, jadalnią, domowym gabinetem i sypialnią... w jednym ;)

Jasne, lekkie i przyjemne... :) Mieszkanko, które dzisiaj zwiedzamy, tak właśnie można określić! Zaciekawiła mnie w nim wielość przedmiotów, ozdób i detali, a także fakt, że przy tylu różnorodnych elementach aranżacja zachowuje właśnie lekkość i spokój. Jest tu czyściutko, biało, a jednocześnie dostatecznie kolorowo. Jest ożywienie i energia, a zarazem panuje wszędzie ład i harmonia. Jeżeli interesują Was takie inspiracje, bazujące na stronie praktycznej i dekoracyjnej w równym stopniu, na przytulności i oryginalnym wykończeniu - przyłączcie się do dzisiejszego home tour :) Salon z domowym gabinetem oraz kuchnią i jadalnią, i... sypialnią w jednym zaprasza! :)
aranżacja salonu z domowym gabinetem

Biurko ustawione pod ścianą za sofą odgrywa rolę domowego gabinetu. Mieszkanie nie jest wcale duże, ale w naprawdę umiejętny sposób pomieszczono w nim tyle różnorodnych mieszkalnych funkcji! W tym właśnie miejsce do pracy, i to zdaje się w całkiem komfortowych, ułatwiających skupienie warunkach. W mieszkaniu urzekać może symetria, która potęguje wrażenie harmonii - zauważcie, jak równiutko zawieszone są zdjęcia układające się w poziomą galerię ścienną, z jaką dbałością o zachowanie odległości przymocowano obok biurka uchwyt na gitarę. To jedna z głównych zalet ciekawej domowej przestrzeni - wiele się tu dzieje, ale wszystko bazuje na zrównoważonym, przyjemnym klimacie.


aranżacja domowego gabinetu

+ pokaż całość

Z drugiej strony wnętrza wydzielono część jadalnianą. Tutaj dopiero znajdują się dekoracje! Zaledwie kilka przedmiotów, ale o jakim wyglądzie, jakiej formie! :) Na pewno zauważyliście charakterystyczny zegar ścienny, kolorowe... fantazyjne poroże na ścianie albo sporo roślinności w donicach i wazonach.


aranżacja salonu z jadalnią

aranżacja jadalni

W funkcjonalnym wnętrzu pojawiło się także całkiem wygodne dwuosobowe łóżko niczym z prawdziwej - to znaczy ulokowanej zazwyczaj w osobnym pomieszczeniu - sypialni ;) Aż zadziwia mnie fakt, na ile funkcji pozwala to -  w końcu o dość ograniczonym metrażu - mieszkanie! Sypialnia zdaje się być równie komfortowa, jak pozostałe strefy mieszkania.


sypialnia w salonie


Wąska kuchnia dopiero kipi energią! Jak już wielokrotnie mieliśmy okazję się przekonywać, białe szafki stanowią świetną bazę do wyeksponowania innych przedmiotów i akcesoriów kuchennych - chociażby sezonowych owoców i warzyw, kwiatów, kolorowych dekoracji i wielu wielu innych. Podręczna spiżarka, chociażby w postaci wysokiej szafki kryjącej zbiory, przetwory i akcesoria ;) - to zawsze dobre rozwiązanie!


aranżacja małej kuchni

spiżarka inspiracje


Drabina pełniąca funkcję wieszaka w przedpokoju idealnie wpisuje się w wystrój domu. Obok wielu innych dodatków, jak pasiasty dywanik, kwiaty, ozdobne latarenki czy obrazy, w udany i wdzięczny sposób dekoruje przestrzeń.


aranżacja przedpokoju

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.