Aranżacja przytulnej kawalerki z białą drewnianą podłogą i wyjściem na ogród

Kto ma małe mieszkanie i zastanawia się, jak zorganizować w niej sypialnię, zapraszam tutaj! :) Oto aranżacja kawalerki z osobną kuchnią, o niedużym pokoju, w którym ze spokojem pomieszczono zarówno salon, jak i sypialnię ;) Zaletą aranżacji części dziennej przytulnego domu jest drewniana podłoga w białym kolorze, która świetnie rozświetla całość. Wyraziste dodatki w mocniejszych odcieniach granatu, szarości i czerni przełamują spokojny klimat skandynawski, jakim inspirowali się właściciele przy urządzaniu swojego kameralnego M. Drugą cechą, która przemawia na korzyść tego mieszkania, jest z pewnością wyjście na ogród. Ładny widok za oknem i możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza w każdej chwili, jak dla mnie, są nieocenione :) Pamiętam, jak mieszkałam w kawalerce bez balkonu i na dłuższą metę to było nieco męczące ;) Rozgośćcie się tutaj i zobaczcie, jak można zaaranżować funkcjonalną kawalerkę.

Zaletą aranżacji przytulnego salonu jest drewniana podłoga w białym kolorze, która świetnie rozświetla całość....
+ pokaż całość

Strefę sypialni wydzielono w rogu pokoju dziennego. Nie rozgranicza jej żadna kotara czy regały, ale myślę, że jest tu na tyle intymnie i przytulnie, że nawet nie ma takiej potrzeby :) Dwuosobowe łóżko, co oczywiste, jedną stroną ustawiono przy ścianie, a po drugiej stronie praktyczną i zarazem dekoracyjną funkcję pełni stoliczek nocny. Dwie ciekawe ozdoby ścienne urozmaicają wystrój tej części wnętrza. Gołe żarówki na czarnych kablach zdradzają zainteresowanie stylem skandynawskim.

Strefę sypialni wydzielono w rogu pokoju dziennego. Dwuosobowe łóżko jedną stroną ustawiono przy ścianie, a po drugiej...

W małych mieszkaniach szczególnie ważna jest kwestia przechowywania ze względu na ograniczoną ilość miejsca, a zazwyczaj duże zbiory ubrań, dodatków, akcesoriów, sprzętów domowych, osobistych przedmiotów itd. :) W pokoju, w drugim rogu ustawiono niezbyt szeroką, ale za to wysoką szafę o lustrzanych frontach. Biały kolor nawiązuje do bazowej barwy aranżacji. Lustra odbijają salon, delikatnie optycznie powiększając przestrzeń.

W salonie ustawiono niezbyt szeroką, ale za to wysoką szafę o lustrzanych frontach. Biały kolor nawiązuje do bazowej...

Kuchnia jest całkiem wygodna i dość przestronna, co dodaje całej kawalerce atrakcyjności. Tutaj również podłogę wyłożono białymi deskami, dbając o jednolitość aranżacji. Białe szafki wpisują się w skandynawski styl i sprawiają, że wnętrze jest świeże oraz schludne. Pod ścianą swoje miejsce znalazł duży stół z drewnianym blatem, a tę strefę jadalnianą wyraźnie wydziela ciemny dywanik, jaki pod nim położono. W kuchni znajduje się sporo dekoracji, w tym świeże czy doniczkowe kwiaty oraz zdjęcia, potęgując przytulność i ciepły domowy klimat. Bardzo zainspirowało mnie to mieszkanie, a Wam jak się podoba?

Kuchnia jest całkiem wygodna i dość przestronna, co dodaje jej atrakcyjności. Podłogę wyłożono białymi deskami, która...
Pod ścianą swoje miejsce znalazł duży stół z drewnianym blatem, a tę strefę jadalnianą wyraźnie wydziela ciemny...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.