Bajecznie kolorowy dom, w którym nie można się nudzić! Czyli ciekawa kreatywna aranżacja na bazie wzorów i kolorów :)

Tak kolorowo już dawno na Lovingit nie było! Z przyjemnością zapraszam Was w absolutnie nietuzinkową przestrzeń, pełną barw i wzorów, szaleństwa i różnorodności... Ok, to prawda, że aranżacja domu, który dzisiaj zwiedzamy, należy do odważnych i nie każdy będzie się w niej dobrze czuł ;) Ale myślę, że warto poszerzać horyzonty, czerpać inspirację z różnych stylów i poznawać rozmaite sposoby urządzania przestrzeni wokół siebie - w tym i te dające tak żywiołowy rezultat! - aby w swoim własnym M wykreować cudowną, współgrającą z własnym temperamentem aurę. Bo może ktoś na tyle zachwyci się poniższą propozycją wnętrzarską, że zechce również pokolorować swój własny świat? ;)

kolory we wnętrzu
kolory w aranżacji

Takie zestawienia kolorystyczne mogą wprawiać w zawirowanie, prawda? :) Zajrzyjcie do salonu, w którym nie tylko rozmaitość barw, ale i wzorów, również w tej dużej postaci - na meblach! - eksponuje kreatywność i temperament właścicieli domu.

+ pokaż całość
wzorzyste meble w salonie
kolorowy bukiet w salonie
wzorzyste dodatki do salonu

Ognista czerwień jeszcze podkręca gorącą atmosferę w domu ;)

czerwona ściana w aranżacji
czerwona ściana w salonie

Dywan, poduszki, fotele, dodatki, jak np. galeria na ścianie itp. urozmaicają znacząco przestrzeń. Równowaga jest tutaj zachowana dzięki bazowej bieli, która łagodzi dynamiczny wystrój. Kominek zabudowany białymi cegłami podkreśla przytulność panującą w salonie. Duże okno = dużo światła, a więc pokój wydaje się jeszcze bardziej radosny i zyskuje na świeżości :) Warto zwrócić uwagę na symetrię w strefie kominkowej - identyczne regały po obu stronach zabudowanej ściany pełnią podobną funkcję, co biały bazowy kolor w domu - wprowadzają pewnego rodzaju harmonię do aranżacji.

aranżacja salonu
symetria w aranżacji jadalni

W tej samej przestrzeni zaaranżowano jadalnię, w której meble co prawda są drewniane, ale z kolei każde krzesło z innego kompletu - eklektyczne rozwiązanie idealnie pasuje do takiej oryginalnej aranżacji. Zwróćcie uwagę na... ozdobiony kabel od lampy wiszącej, czy to różowa girlanda? :) W całym domu pełno jest takich niepowtarzalnych, lekko szalonych motywów, które wywołują uśmiech na twarzy :)

aranżacja jadalni
oryginalna aranżacja

Sądzę, że spodoba Wam się kuchnia, chociażby ze względu na otwarte półki, jakie wybrano zamiast wiszących szafek. Ten zabieg zdecydowanie dodaje lekkości i pasuje do ogólnego klimatu, nie tylko kuchni, ale również całego domu. Dość duże wnętrze jest zarazem bardzo jasne, dzięki białym frontom mebli i oknom, dzięki czemu dodatkowo uwidacznia się jego przestronność. Połączenie bieli i drewna z tak wielobarwnymi elementami tworzy naprawdę wesołe wrażenie. Meble są raczej tradycyjne, a jednak i tak dzięki takiej aranżacji nie można im odmówić oryginalności :)

kolorowe dodatki w kuchni
białe szafki w kuchni
przestronna kuchnia

A jak podoba Wam się taki domowy gabinet? Przestronny, spójny z koncepcją aranżacji pozostałych pomieszczeń tworzy kreatywne miejsce do pracy i nauki. Czerwone cegły potęgują klimat i przytulność we wnętrzu.

aranżacja domowego gabinetu

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.