Bardzo inspirujące before & after kuchni z wyspą w eleganckiej aranżacji!

Metamorfoza, która może zainspirować! Nawet, jeśli nie planujecie w chwili obecnej remontu u siebie, to patrząc na te zdjęcia, zapragniecie go... ;) Kuchnia after jest niesamowicie przytulna, a przy tym także bardzo elegancka. Jasnoszary kolor frontów szafek doskonale podkreśla te cechy. By rozjaśnić dodatkowo wnętrze, postawiono na lampę sufitową z punktowymi reflektorkami, która zapalona tworzy ciekawą grę świateł. Warto zauważyć, jak dużą zmianę wprowadzili właściciele domu, decydując się na wyremontowanie kuchennej przestrzeni. Aranżacja before jest diametralnie inna, w zasadzie nie można tu chyba mówić o jakimś celowym estetycznym urządzaniu wnętrza - pomieszczenie po prostu wypełniono niezbędnymi sprzętami i szafkami oraz półkami do przechowywania akcesoriów, produktów spożywczych i innych. Wrażenia po są zdecydowanie lepsze :)

Kuchnia after jest niesamowicie przytulna, a przy tym także bardzo elegancka. Jasnoszary kolor frontów szafek doskonale...
Kuchnia before (51720)
+ pokaż całość

W nowym pomyśle na kuchnię wykorzystano kolorystykę chłodniejszej szarości, a także metalowych elementów, oraz ciepłego drewna. To aż zadziwiające, jak zgrabnie komponuje się z całym wystrojem zwyczajna lodówka, swoją metaliczną obudową podkreślając elegancki charakter wnętrza :) Panele na podłodze idealnie za to współgrają z drewnianymi blatami, które w prawie połowie wysokości pomieszczenia przełamują jasnoszarą paletę barw.

W aranżacji kuchni wykorzystano kolorystykę chłodniejszej szarości, a także metalowych elementów, oraz ciepłego drewna....

Fragment ściany nad blatem, a pod szafkami wiszącymi wyłożono malutkimi kafelkami przypominającymi kształtem plastry miodu. W subtelny sposób dekorują wnętrze swoją oryginalną postacią i jak by nie patrzeć, stanowią też ciekawe tło dla wyłożonych na wierzchu elementów, np. butelek, ziół czy owoców na desce. Na drzwiczkach od szafek zamontowano złote uchwyty, które wzbogacają aranżację kuchni o lekko wykwintny charakter.

Fragment ściany nad blatem, a pod szafkami wiszącymi wyłożono malutkimi kafelkami przypominającymi kształtem plastry...

Kuchnię zaaranżowano w niewielkiej wnęce, ale jej otwarta strona na pokój dzienny znacznie powiększa, przynajmniej optycznie przestrzeń :) W dalszej części pomieszczenia ulokowano wyspę, również z drewnianym blatem, który idealnie pasuje do wystroju. Pojedyncze dodatki, takie jak wazon z kwiatem, bambusowa misa czy tacka, dodają wdzięku i dekorują wnętrze. Po drugiej stronie kuchni znajduje się z kolei mały salon. Podłoga z drewnianych paneli, jednolita w całym pokoju dziennym, zapewnia spójność i łączy aranżację kuchni oraz salonu. Oryginalne oświetlenie tworzy nie tylko ozdobne cienie i światła na ścianach oraz suficie, ale także zwraca na siebie uwagę subtelnymi wysięgnikami o złotym kolorze.

Kuchnię zaaranżowano w niewielkiej wnęce, ale jej otwarta strona na pokój dzienny znacznie powiększa optycznie...
Po drugiej stronie kuchni znajduje się mały salon. Podłoga z drewnianych paneli, jednolita w całym pokoju dziennym,...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.