Bardzo wysoki salon z murowanym kominkiem, czyli oryginalna i elegancka aranżacja domu z prowansalskimi akcentami

Kuchnia jest całkiem przestronna, a jedna z jej ścian jest niemal w całości przeszklona. To dodatkowo powiększa optycznie wnętrze. Wzorzyste kafle na podłodze zdecydowanie urozmaicają aranżację, podobnie jak ciekawy stół z drewna, wydzielający kąt śniadaniowy. Zawieszono nad nim potrójną lampę o czarnych kloszach, która tworzy komplet z dwoma lampami wiszącymi symetrycznie po obu stronach okna. W kuchni postawiono na pełną zabudowę, tj. nie tylko szafki stojące, ale również wiszące, głównie w postaci ozdobnych witrynek. Zauważcie jak harmonijnie komponują się z nimi ramy okienne czy przeszklenia jednej ściany. Kratkowany motyw na meblach i szybach zapewnia spójność całej aranżacji.

Kuchnia jest całkiem przestronna, a jedna z jej ścian jest niemal w całości przeszklona. To dodatkowo powiększa...
W kuchni postawiono na pełną zabudowę, tj. nie tylko szafki stojące, ale również wiszące, głównie w postaci ozdobnych...

Białe szafki, tak jak i zlew, mają dość tradycyjną formę, ale nie brak tu też nowszych rozwiązań. Jednym z nich są na przykład wbudowane w sufit lampki, nawiązujące do bardziej nowoczesnego stylu. Wnętrze jest wysokie i jasne, a aranżacja prezentuje się gustownie. Jak Wam się tu podoba?

Białe szafki, tak jak i zlew, mają dość tradycyjną formę, ale w kuchni nie brak też nowoczesnych rozwiązań. Jednym z...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.