Before & after eleganckiej łazienki z marmurem, czyli pomysł na metamorfozę małego wnętrza

Jak urządzić małą i wąską łazienkę? Przychodzimy dziś z odpowiedzią na to pytanie, prezentując Wam naprawdę inspirującą metamorfozę :) Łazienka po remoncie jest bardzo jasna i przyjazna. Nie można odmówić jej także eleganckiego wykończenia. To ważna zaleta, szczególnie jeśli spojrzeć na wnętrze before, które było już mocno zaniedbane i na pewno wymagało odświeżenia. Do nowej aranżacji wybrano jasną paletę barw, na którą składają się biel i pastelowa szarość. Jedynym elementem przełamującym rozświetloną przestrzeń jest ciemna szafka pod umywalką. Jej elegancki kształt i subtelne rzeźbienia sprawiają, że nowy wystrój nabiera wyjątkowego charakteru. Zobaczcie jak wiele różni łazienkę after i before, zmiana wyszła zdecydowanie na dobre :)

Do aranżacji łazienki wybrano jasną paletę barw, na którą składają się biel i pastelowa szarość. Jedynym elementem...
Łazienka before (54445)
+ pokaż całość

I jak oceniacie tę zmianę? Chyba nie muszę pytać :) W małym wnętrzu zwrócono uwagę na wszystkie jego walory. Przede wszystkim jasne kolory rozświetlają przestrzeń, przez co aranżacja staje się przyjemniejsza dla oka. Poza tym łazienka posiada także okno - niewielkie, ale jednak jest to źródło naturalnego światła, a to ogromny atut. Ciemne łazienki czy nawet kuchnie bez okna, szczególnie w starych blokach, potrafią być przytłaczające... Choć, jak widzieliśmy już wiele razy na Lovingit, każde wnętrze da się zaaranżować w inspirujący sposób ;) Tutaj w każdym razie okno jest, a co więcej, ma całkiem ciekawą - bo szeroką w stosunku do swojej wielkości - ramę. Również ona stanowi subtelną dekorację pomieszczenia, podkreślając jego urok.

W aranżacji łazienki postawiono przede wszystkim na jasne kolory. Rozświetlają przestrzeń, przez co wystrój staje się...

Kamienne płytki na podłodze dodają wnętrzu szyku. Delikatny wzór urozmaica przestrzeń, jednak największą dekorację łazienki stanowi przykuwająca wzrok szafka. Oryginalny mebel przyciąga uwagę nie tylko dzięki swojej nasyconej i kontrastującej z otoczeniem barwie. Wyjątkowo gustowne wykończenie i zdobienia na froncie oraz bokach wprowadzają do łazienki bardzo elegancki klimat. Chociaż szafka jest dość masywna, to idealnie wpisuje się w wystrój małego wnętrza. Kropkę nad i stawia marmurowy blat, który podkreśla szykowną aranżację. Nad umywalką zawieszono lustro w srebrnej ramie, które podobnie jak ozdobny kran z kurkami upiększa łazienkową przestrzeń.

Kamienne płytki na podłodze dodają wnętrzu szyku. Delikatny wzór urozmaica przestrzeń, jednak największą dekorację...
Wyjątkowo gustowne wykończenie i zdobienia na froncie oraz bokach wprowadzają do łazienki bardzo elegancki klimat....
Marmurowy blat na szafce podkreśla szykowną aranżację łazienki. Nad umywalką zawieszono lustro w srebrnej ramie, który...

W rogu łazienki zawieszono trzy drobne półki. Ich biały kolor idealnie komponuje się z tłem. Półki są lekkie, a jednocześnie umożliwiają przechowywanie podręcznych drobiazgów. Wiklinowe koszyczki są nie tylko praktyczne, ale i dekoracyjne. Aranżację łazienki ożywiają także rośliny. Oprócz paprotki na marmurowym blacie ustawiono także małe kwiatki w szklanych donicach na środkowej półce. Zielone akcenty wnoszą do wnętrza naturalność, natomiast srebrne dodatki podkreślają jego elegancki charakter.

W rogu łazienki zawieszono trzy drobne półki. Ich biały kolor idealnie komponuje się z tłem. Półki są lekkie, a...
Zielone akcenty, czyli rośliny wnoszą do łazienki sporo naturalności. Natomiast srebrne dodatki podkreślają jej...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit