Before & after kuchni tylko dzięki stylizacji i frontom, po których można pisać! Oh yes!

No dobra kiedy firma REHAU zaprosiła mnie do wystylizowania ich kuchni i powiedziała, że po ich szafkach można mazać mazakami i to w każdym kolorze, to do końca nie wierzyłam. W sumie to marzenie każdej mamy, gotujesz, pieczesz, a dzieci w tym czasie sobie malują i masz poczucie, że w pełni wykorzystujesz czas i to w najbardziej kreatywny sposób.

Zobaczcie jak wyglądała ta kuchnia, zanim zabrałam się za jej stylizację.

Kuchnia przed stylizacją (54721)
Kuchnia before (54722)

Oczywiście od razu stwierdziłam, że same napisy mogą stanowić mega dekorację. I sprawdzałam co to za materiał. Też go nie znałam wcześniej:) To szkło polimerowe RAUVISIO crystal i ostatnio robi furorę. Można właśnie po  nim mazać, ma właściwości magnetyczne i jest odporne na stłuczenia. Bez trudu, za pomocą wody i ścierki po prostu można zmazać napisy.

Fronty, poktórych można pisać mazakami (54723)

 A to co jest mega, to  na powierzchniach matowych z kolei można pisać kredą. Dla mnie to hit!

Pisanie kredą po frontach kuchennych (54724)

I sami zobaczcie, jak świetnie to wygląda.

Napisy na frontach (54725)
Kuchnia w stylu nowoczesnym (54726)

Coś fantastycznego - bardzo loving:) I do tego wybierasz czy bardziej wolisz połysk czy mat!

Zobaczcie z kolei kuchnię po mojej stylizacji!

Stylizacja kuchni (54727)
Miętowo-drewniane dodatki do kuchni (54728)

Do szarych i beżowych frontów od REHAU dobrałam moje ulubione dodatki w czarnym i miętowym kolorze. Nie mogło też zabraknąć drewnianych akcentów, która zawsze i wszędzie świetnie ocieplają każde wnętrze. I do tego, wszystko co zielone dodaje świeżości każdej aranżacji, a w kuchni ziola to must have!

Zielone akcenty w kuchni (54729)

Jak wystylizować kuchnię? (54730)
Najlepsza dekoracja - zioła (54731)

Czerń i mięta (54732)

Wiecie, że nie raz przekonuję, że stylizacja ma ogromne znaczenie i dzięki niej możemy wiele wprowadzić do naszego wnętrza. I sprawdza się niemal wszędzie - w salonie, przedpokoju, ale w kuchni potrzebujemy czegoś więcej. Tu gotujemy, pieczemy, używamy tych mebli najczęściej. I oprócz tego, że uważam, że kolory szafek w kuchni powinny być ponadczasowe, to jednak jakość ma znaczenie. Nie wyobrażam sobie wymiany kuchni co 2-3 lata. Nie wiem jak Wasz, ale mój budżet by tego nie wytrzymał:) 

Za co jeszcze pokochałam te fronty od REHAU?

Jeśli lubisz styl nowoczesny, to polecam Ci właśnie te bezuchwytowe. Wystarczy delikatny docisk i możemy je zamknąć.

Fronty REHAU (54733)

Dodatkowo jest też RAUVISIO crystal slim, który idealny jest do nowoczesnych wnętrz i może zastąpić płytki. Tu w wersji czarnej. Jeśli więc marzysz, aby mieć zamiast płytek efekt na przykład farby tablicowej(tak jak na zdjęciu), to mega polecam.

Nowoczesna kuchnia (54735)
RAUVISIO crystal slim (54734)

Nie ma co ukrywać w kuchni liczy sie maksymalnie jakość i łatwość czyszczenia. W następnym poście opowiem o tych kuchniach i pokaże Wam jak fanie można zestawiać różne wzory, kolory i dekory. Aaaaa i bym zapomniała. Zapewne zaraz padnie pytanie: ale gdzie je kupić? Tutaj na stronie REHAU jest lista punktów, dostarczają je w mnóstwo miejsc i warto sprawdzić, gdzie jest Wam najbliżej! Przetestujcie sami te  fronty!

 

Zdjęcia: Małgorzata OpalaAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.