Before & after łazienki białej łazienki ze złotymi dodatkami i wzorzystą podłogą

Tego typu metamorfozy w mieszkaniach cieszą się chyba największym uznaniem :) Nie wiem, czy macie tak samo, ale ja zawsze jestem pełna podziwu dla umiejętności rozjaśnienia wnętrza i połączenia jego funkcjonalności z niezwykle estetyczną stroną. Z chęcią zapraszam Was dzisiaj do łazienki before & after, która należy właśnie do tej grupy - najbardziej inspirujących przemian wnętrzarskich ;) Do nowej łazienki wybrano jasną paletę barw, opartą głównie na bieli i na pastelowej szarości. Świeża i nieco chłodna kolorystyka wprowadza do wnętrza rześkość, a zarazem świetnie podkreśla elegancki klimat aranżacji. Wzorzyste kafle na podłodze stanowią jeden z głównych motywów dekoracyjnych i zdecydowanie odróżniają się od podłogi, która była poprzednio. Porównajcie łazienkę after i before, która podoba Wam się bardziej? :)

Do nowej łazienki wybrano jasną paletę barw, opartą głównie na bieli i na pastelowej szarości. Świeża i nieco chłodna...
Łazienka before (53873)
+ pokaż całość

Do pastelowej szafki w łazience idealnie dobrano kolor ściany. Aranżacja nabiera wyrazu dzięki przełamującym spokojną paletę barw dodatkom. Złote uchwyty oraz kran z kurkami nadają wnętrzu bardzo elegancki klimat. Zauważcie, że pełnią nie tylko praktyczną funkcję, ale także dekoracyjną. Okrągłe lustro w drewnianej ramie ociepla je trochę i wraz z bukietem kwiatów roznosi po łazience naturalną aurę. Podoba mi się niezwykła harmonia, jaka cechuje tę aranżację. Proporcje i odległości pomiędzy poszczególnymi dodatkami są idealnie wyważone. Pracując na taki efekt, żaden remontowy chaos nie wydaje się już tak straszny ;)

Do pastelowej szafki w łazience idealnie dobrano kolor ściany. Aranżacja nabiera wyrazu dzięki przełamującym spokojną...
Łazienka w trakcie remontu (53875)

Rama lustra jest tak naprawdę dość głęboka, co tworzy ciekawy trójwymiarowy efekt. Drewno wygląda wspaniale i zdecydowanie zdobi całe wnętrze. Nad lustrem zawieszono dość nowoczesne reflektorki. Mają jednak bardzo delikatną postać i szklane przezroczyste klosze, których prawie nie widać. Świetnie więc wpisują się w elegancką aranżację wzbogaconą w niektórych miejscach złotymi elementami retro. Jednym z nich jest ozdobny kran ze starodawnymi kurkami, które wnoszą wyjątkowy i lekko sentymentalny klimat do łazienki.

Rama lustra jest tak naprawdę dość głęboka, co tworzy ciekawy trójwymiarowy efekt. Drewno wygląda wspaniale i...
Elegancką aranżację łazienki wzbogacono w niektórych miejscach złotymi elementami retro. Jednym z nich jest ozdobny...

Nie tylko złote dodatki podkreślają elegancki charakter łazienki. Warto również zwrócić uwagę na kamienny blat pod umywalką. Doskonale wpisuje się w biało-szarą kolorystykę i sprawia, że wnętrze prezentuje się stylowo. W aranżacji łazienki właściciele użyli także kilka typowo dekoracyjnych przedmiotów. To między innymi bukiet świeżych kwiatów na blacie, ale także oryginalne obrazy na ścianie. Abstrakcyjny motyw w drewnianej ramce dodaje artystycznego wyrazu, a czerń przykuwa do siebie uwagę.

Nie tylko złote dodatki podkreślają elegancki charakter łazienki. Warto również zwrócić uwagę na kamienny blat pod...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.