Before & after łazienki, czyli elegancka aranżacja inspirowana morską paletą barw

Kolejna inspiracja łazienkową metamorfozą, a w zasadzie szlifowaniem wystroju ;) To wnętrze nie jest zaaranżowane w typowo niebieskich czy śródziemnomorskich odcieniach, ale znajdziemy tutaj akcenty w turkusie, nasyconej mięcie czy granatowej czerni, więc myślę, że taki morski klimat się tutaj delikatnie ujawnia. Przede wszystkim w obszarze umywalek, które występują w liczbie dwóch (bardzo lubię takie łazienki :)), właściciele domu zastosowali naprawdę wiele dekoracji. Przede wszystkim ozdobną formę ma już samo praktyczne lustro o ciekawej kratkowanej ramie, które pani domu pomalowała na biało. Szklaną leciutką półeczkę pod spodem zdobi piękny bukiet kwiatów, które swoim kolorem wnoszą wiosenny i romantyczny powiew do wnętrza. Za dekorację służą tutaj nawet dwa pasiaste ręczniki na ścianie po prawej stronie, a nad nimi zwyczajny i prosty - ale mimo tego jak efektowny! - malunek w ulubionej palecie barw.

Łazienka nie jest zaaranżowana w typowo niebieskich odcieniach, ale znajdują się tutaj akcenty w turkusie, nasyconej...
+ pokaż całość

Łazienka przed ostateczną wersją after prezentowała się tak. Jak widać, już tutaj największą dekorację wnętrza stanowiły charakterystyczne lustra. Szafki w naturalnym odcieniu drewna - mimo, że ładne w swojej postaci - na tle tych po remoncie wyglądały jednak bardziej mdło. Ich przemalowanie na ciemniejszy kolor sprawiło, że cała łazienka nabrała charakteru i odważniejszego, bardziej nowoczesnego wyglądu.

W łazience before największą dekorację wnętrza stanowiły charakterystyczne lustra, których użyto później również w...
Szafki pomalowane na ciemniejszy kolor sprawiają, że cała łazienka nabiera charakteru i odważniejszego, bardziej...

W detalach, jak to się mówi... :) Podczas remontowych prac właściciele zadbali o najdrobniejsze elementy wykończeniowe. Taka drobnostka, jak uchwyty do szafek, potrafi w znaczący sposób wpłynąć na ogólny charakter wnętrza. Przezroczyste gałki o kulistym kształcie dodają aranżacji lekkości i podkreślają jej nowoczesną stronę.

Taka drobnostka, jak uchwyty do szafek, potrafi w znaczący sposób wpłynąć na ogólny charakter wnętrza. Przezroczyste...

Bogactwo elementów nad umywalkami i na blacie przy nich nie sprawia wrażenia przesady dzięki szklanej, a więc lekkiej formie wystawionych przedmiotów. Wspomniane wcześniej półki wiszące, pojemniki na mydło czy akcesoria, wreszcie kasetka na biżuterię - każdy z tych elementów ma całkowicie przezroczystą postać, dzieki czemu wygląda dość nowocześnie i elegancko, i optycznie nie zajmuje wiele miejsca.

Bogactwo elementów nad umywalkami i na blacie przy nich nie sprawia wrażenia przesady dzięki szklanej formie...

By podkreślić lekko morski klimat w łazience sufit pomalowano błękitnym kolorem. Pastelowy odcień subtelnie urozmaica wystrój wnętrza. Niezauważalny na pierwszy rzut oka gra drugie skrzypce, jeśli chodzi o dekorowanie łazienki, zaraz po szklanych dodatkach i świeżych kwiatach :)

By podkreślić lekko morski klimat w łazience sufit pomalowano błękitnym kolorem. Pastelowy odcień subtelnie urozmaica...

Jedną z rzeczy, która najbardziej przykuwa do siebie wzrok w łazience, jest ozdobny obraz w morskich barwach. Złożona z pionowych smug kompozycja odcieni jednej palety barw przełamuje elegancką przestrzeń, dodając jej radosnego klimatu. Wraz z bukietem różowych kwiatów urozmaica wystrój łazienki. Zdaje się, jakby do "pasiastego" obrazu dobrano pasiaste ręczniki - to kolejny przejaw dbałości o wykończenie aranżacji przy pomocy detali.

Jedną z rzeczy, która najbardziej przykuwa do siebie wzrok w łazience, jest ozdobny obraz w morskich barwach. Wraz z...
W łazience zastosowano przemyślane dodatki i dekoracje, np. ciekawy obraz. Złożona z pionowych smug kompozycja odcieni...

Źródło: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.