Before & after małej jadalni by me&my mum - część II

Chcecie zobaczyć drugą część metamorfozy małego salonu z jadalnią? :) Przemiany wnętrz, w których codziennie spędzamy dużo czasu, są najbardziej fascynujące, ale też czasem trudne - zwłaszcza jeśli dysponujemy bardzo małą przestrzenią jak w przypadku tego mieszkania. Myślę, że wszystko udało się idealnie domknąć i mamy przed sobą niesamowicie kobiecą i przytulną przestrzeń, która nie wydaje się już ciasna, ale jest za to niezwykle inspirująca. Nie ma co dłużej opowiadać, lepiej zobaczcie sami! Jeśli podobało Wam się before & after salonu, to na pewno spodoba Wam się też jadalnia! Zajrzyjcie tutaj i zobaczcie, co zmieniliśmy w tym wnętrzu, które wydawało się bardzo puste i w którym w oczy rzucał się tylko... grzejnik :)

Tak wyglądała jadalnia:

Jadalnia before (56185)

A tu możecie zobaczyć filmik:

I jak Wam sie podoba?

Aranżacja salonu i jadalni utrzymane są w stylu eklektycznym. Chociaż obie części wnętrza się różnią, to jednak mają...
Wiszący fotel wnosi wiele uroku do wnętrza. To akcent w stylu boho, który dekoruje zarówno jadalnię, jak i salon.

Salon dekoruje przede wszystkim czerwona cegła, która jest na ścianie, ale żeby oddzielić tę część od jadalni, zastosowaliśmy białą blendę. Ściana w jadalni jest z kolei pomalowana pięknym odcieniem szarości - to Winter Clouds z Dekoral Home&Style, który znacie już z mojego gabinetu :) Sam kolor też mocno wydzielił przestrzeń, więc mimo że jadalnia i salon znajdują się w tym samym wnętrzu, to jednak każde z nich ma swój klimat :)

Salon dekoruje przede wszystkim czerwona cegła, która jest na ścianie. Żeby oddzielić tę część od jadalni, zastosowanie...
Wisząca huśtawka niezwykle dobrze komponuje się z pozostałymi elementami wystroju jadalni. Jednocześnie dodaje też...

W aranżacji dużą rolę odgrywają też otwarte półeczki, które są bardzo delikatne i powiększają nieco wnętrze. Dzięki temu nie zamykamy przestrzeni, a wręcz przeciwnie - otwieramy ją i całość wygląda bardzo lekko! Drewniane wsporniki pod półkami dodają przytulności. Pasują też do drewnianych nóg w stole i do lamp, które mają skórzane elementy. Poza tym odwracają uwagę od kaloryfera :) A na półkach znajdują się koszyki i pudełka, żeby ogarnąć wszystkie rzeczy. Idealny sposób, by nie było bałaganu :) :)

W aranżacji jadalni dużą rolę odgrywają otwarte półeczki. Są bardzo delikatne i powiększają nieco wnętrze. Dzięki temu...

W takiej małej jadalni najlepiej postawić okrągły stół, który pomieści nawet cztery osoby, ale sam nie zabierze dużo miejsca. Stoją przy nim cztery krzesła, dopasowane kolorem i stylem - całość jest eklektyczna ze skandynawskim zacięciem :) Zauważcie, że nad stołem wiszą dwie lampy, które są zawieszone na różnych wysokościach. Dzięki temu nie na pewno nie jest tu nudno! Obie mają skórzane elementy, które zdobią jadalnię.

Dekoracje na stole w jadalni są bardzo romantyczne. O ten klimat dba przede wszystkim bukiet świeżych kwiatów, ale nie...
W małej jadalni najlepiej postawić okrągły stół, który pomieści nie zabierze dużo miejsca. Stoją przy nim cztery...
Nad stołem w jadalni wiszą dwie lampy, które są zawieszone na różnych wysokościach. Dzięki temu wprowadzają dużo...

W kuchni nie było dużych zmian, pojawiły się jedynie dodatki, które dużo wniosły do tej części wnętrza. Pomalowaliśmy też ją kolorem Snow White z Dekoral Home&Style i odświeżyliśmy całość. Pojawiły się też nowe zasłony, które rozjaśniły przestrzeń. Dzięki nim kuchnia stała się delikatniejsza! 

Białe meble w kuchni oraz drewniane elementy w całym wnętrzu podkreślają klimat skandynawski, jednak cała otwarta...
W kuchni znajdują się bardzo klimatyczne dodatki, które wpływają na jej charakter. Na drewnianym blacie stoi taca z...

Zwróćcie uwagę, że wiszący fotel znajduje się na granicy salonu i jadalni. Jest w takim miejscu, że wygodnie można z niego oglądać telewizor, który znajduje się w salonie, ale to nie wszystko! Dzięki temu, że wisi tuż obok stołu, można też swobodnie rozmawiać z gośćmi :) Fotel to idealny akcent w stylu boho, który jest ostatnio bardzo modny.

Wiszący fotel znajduje się na granicy salonu i jadalni. Jest w takim miejscu, że łączy obie te części i dodaje...

I jak podobała Wam się cała metamorfoza małej jadalni? Jest moc? :) Aaaaa dajcei znać, a Dekoral Home&Style polecam Wam bardzo. Cudwone odcienie, piękny mat i wychodzą cudownie w rzeczywistości. 

 

Zdjęcia: Małgorzata OpalaAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit