Before & after małej łazienki, czyli przyjemna aranżacja w bieli i drewnie ze złotymi dodatkami

Mała, ale jaka zgrabna łazienka przed nami, pełna blasku, świeżości oraz całkiem ciekawych eleganckich dodatków. Zapraszam Was dzisiaj na inspirujące before & after, czyli pomysł na odświeżenie łazienki i nadanie jej wyjątkowego klimatu. Wydaje się, jakby modyfikacje były niewielkie, jednak remont trwał w rzeczywistości dość długo i pociągnął za sobą spore przeróbki. Począwszy od ścian, przez podłogę, aż po wymianę elementów wyposażenia, czyli praktycznie... wszystko :) Można powiedzieć, że jedynie okno pozostało na swoim miejscu, a skoro już przy nim jesteśmy, to trzeba przyznać, że bardzo przydaje się w tym niewielkim pomieszczeniu. Rozjaśnia wnętrze i wydobywa z nowych mebli i detali ich najpiękniejszą stronę. Malutki pokój kąpielowy zaaranżowano w bieli i drewnie, a wystrój uzupełniono złotymi oraz czarnymi dodatkami.

Małą łazienkę zaaranżowano w bieli i drewnie, a wystrój uzupełniono złotymi oraz czarnymi dodatkami. Okno rozjaśnia...
+ pokaż całość

Łazienka before również wyglądała całkiem schludnie. Czysta i świeża, w całości biała była całkiem funkcjonalna i ładna po prostu, ale na pewno brakowało w niej budujących klimat wnętrza elementów wykończenia. Dekoracje i drobne dodatki w aranżacji after zdecydowanie podniosły walory tego pomieszczenia.

Łazienka before również wyglądała całkiem schludnie. Czysta i świeża, w całości biała była całkiem funkcjonalna i ładna...

Tym, co przykuło moją największą uwagę w aranżacji łazienki, jest oryginalna trójkątna półka. Raz, ze względu na swoją geometryczną ciekawą postać, ale dwa - na pewno to nasycony kolor czerni przykuwa do siebie wzrok. Ścienną piramidkę wykorzystano głównie jako wystawkę dla drobnych, ale wiele znaczących ozdób. Malutki kwiatek w złotej doniczce, słoniki na szczęście (zwróćcie tutaj uwagę na ich ułożenie wielkością) czy ozdobne flakoniki dbają o dekoracyjną stronę aranżacji.

Aranżację łazienki zdecydowani urozmaica oryginalna trójkątna półka. Głównie ze względu na swoją geometryczną ciekawą...
W łazience wzrok przykuwa do siebie oryginalna trójkątna półka. Ścienną piramidkę wykorzystano głównie jako wystawkę...

Właściciele z rozmysłem dobrali wszystkie dodatki. Proste prostokątne lustro w czarnej ramie przełamuje spokojną biel, ale z drugiej strony tworzy pewnego rodzaju kontrast z oryginalnymi kinkietami po obu stronach, o zdecydowanie bardziej fikuśnej formie. Symetria jest zawsze mile widziana, a również i tutaj prezentuje się bardzo przyjemnie i podkreśla elegancki charakter łazienki.

Wystrój łazienki oparto na bazie przeciwieństw. Proste prostokątne lustro w czarnej ramie przełamuje spokojną biel, ale...
Czarne oraz złote dodatki wyraźnie przełamują białe tło. Zastosowana symetria prezentuje się bardzo przyjemnie i...

Detale są najważniejsze, o czym pamiętali właściciele domu, poszukując złotych uchwytów do drewnianej komódki. Zwyczajny mebelek wiele zyskał dzięki takiej drobnej, ale błyszczącej i efektownej ozdobie. Wzorzysty dywan na podobnej zasadzie uzupełnia spokojny wystrój o bardziej dynamiczną wnętrzarską nutę.

W łazience zastosowano drobne złote dodatki, jak np. uchwyty do szafki. Zwyczajny mebelek wiele zyskał dzięki takiej...

Ścianę po drugiej stronie wąskiego wnętrza wyłożono białymi panelami z drewna, potęgując przytulny klimat. Aranżację łazienki uzupełniają detale, takie jak drewniany stołek, kolorowy ręcznik czy bardzo subtelna fotografia morskich ścian, która idealnie wpisuje się w charakter wnętrza.

Jedną ze ścian wyłożono białymi panelami z drewna, potęgując przytulny klimat. Aranżację łazienki uzupełniają detale,...

Źródło: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.