Before & after pokoju dziecięcego, czyli inspirująca metamorfoza od naszej czytelniczki! :)

Takie metamorfozy robią na nas wrażenie :) Mam nadzieję, że również i Wy zainspirujecie się tym before & after pokoju dziecięcego, bo jest naprawdę świetne! Efektem swoich prac podzieliła się na Lovingit nasza czytelniczka Sylwia (prowadzi mega fajny Instagram) , za co bardzo dziękujemy. Za każdym razem to wspaniałe uczucie widzieć, jak czas i energia, jakie należy włożyć w urządzenie swoich czterech kątów, przynoszą takie rezultaty. Z pewnością tą aranżacją pokoju dla dzieci można się zachwycić. Jest bardzo bogata i pełna osobistego klimatu. Całkiem przestronne wnętrze Sylwia urządziła w przyjemnej kolorystyce bieli i błękitu. Panele na podłodze ocieplają pokój, a bardzo zgrabnie nawiązują do nich pojedyncze drewniane elementy, takie jak krzesełko, skrzynka na parapecie czy biurko. Nie można także nie zauważyć oryginalnego łóżka. Oprócz przykuwającego wzrok kształtu domku wyróżnia się czymś jeszcze - dolne łóżko ma podstawę z... palety! To zapewnia niesamowity klimat i dodaje całej aranżacji wyrazu. Spójrzcie na pokój dziecięcy after i pokój before - zupełnie bez porównania, prawda? :)

Pokój dziecięcy został urządzony w przyjemnej kolorystyce bieli i błękitu. Panele na podłodze ocieplają wnętrze, bardzo...
Pokój dziecięcy before (53424)
+ pokaż całość

Dwupiętrowe łóżko w pokoju dziecięcym ma bardzo piękną formę. Kształt domku tworzy niezwykle przytulne wrażenie i wyznacza kameralną strefę do zabawy i odpoczynku. Biala rama delikatnie rozświetla wnętrze, podobnie jak inne meble w śnieżnym kolorze. Ozdobny pas granatu dopasowano z kolei do innych drobnych dekoracji. Spójrzcie tylko na ścianę, którą ożywiają białe kropki. Girlanda z kul świetnych w dopasowanej kolorystyce wyjątkowo wdzięcznie się z nimi komponuje. Podoba Wam się tak dynamiczna przestrzeń? Dla porównania zerknijcie na wcześniejsze łóżko w pokoju dziecięcym - również przypominało domek, ale jednak nieco różniło się od swojej nowej wersji ;)

Dwupiętrowe łóżko w pokoju dziecięcym ma bardzo piękną formę. Kształt domku tworzy niezwykle przytulne wrażenie i...
Pokój dla dzieci before (53426)

Ścianę po lewej stronie w całości zdobią rozmaite detale i grafiki. Pokój dziecięcy pełen jest wzorów, a szczególnie kropek i plusików. To sprawia wrażenie wyjątkowego bogactwa, dzięki któremu aranżacja jest tak ciekawa. Cały czas można odkrywać w niej coś nowego :) Zamiast tradycyjnego biurka przymocowano do ściany drewniany blat. Daje wystarczająco dużo miejsca do rysowania, czytania, zabawy czy nauki. Regał z wysuwanymi szufladami obok biurka pozwala utrzymać porządek wśród zabawek i dodatków w pokoju dziecięcym. Pastelowe krzesła wdzięcznie komponują się z całym wystrojem.

Ścianę po lewej stronie w całości zdobią rozmaite detale i grafiki. Pokój dziecięcy pełen jest wzorów, a szczególnie...
W pokoju dziecięcym zamiast tradycyjnego biurka przymocowano do ściany drewniany blat. Daje wystarczająco dużo miejsca...
Regał z wysuwanymi szufladami obok biurka pozwala utrzymać porządek wśród zabawek i dodatków w pokoju dziecięcym....

Do przechowywania zabawek w pokoju dziecięcym idealnie nadają się różne pojemniki. Zainteresują najmłodszych i pomogą nauczyć utrzymywania porządku szczególnie wtedy, gdy będą miały ciekawy kształt albo kolor :) Błękitny wielki klocek Lego pomieści małe klocki i ozdobi przestrzeń pokoiku malucha!

Do przechowywania zabawek w pokoju dziecięcym idealnie nadają się różne pojemniki. Jednym z ciekawszych pomysłów jest...

Spójrzcie tylko na te oryginalne wieszaki :) Ubranka i akcesoria dziecięce można zawieszać na niezwykłych haczykach, którymi są bardzo duże klamerki z drewna. Świetny element wystroju, który pasuje do drewnianego krzesełka, i oryginalna ozdoba w jednym. Jak podobają Wam się pomysły Sylwii na urządzenie pokoju dla dzieci? :)

Ubranka i akcesoria dziecięce można zawieszać na niezwykłych haczykach, którym są bardzo duże klamerki z drewna....

Zdjęcia: dzięki uprzejmości SylwiiAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit