Before & after pokoju dziennego z białymi cegłami w nieco minimalistycznym stylu

Zapraszam Was dziś w progi domu, który urządzono w nieco minimalistycznym stylu. Nieco, bo przeważa tu prosta forma i dużo wolnej przestrzeni, ale jednak można w niektórych miejscach doszukać się oryginalnych rozwiązań, które ożywiają aranżację :) Do pokoju dziennego wpada sporo naturalnego światła, a za oknem urzeka widok zielonych koron drzew. Ładny krajobraz prezentuje się bardzo przyjemnie i na pewno potęguje walory mieszkania. W samym wnętrzu również zadbano o przejawy naturalności, którą zapewniają podłoga z desek oraz masywny stolik pod telewizorem. Na ścianie telewizyjnej to w zasadzie wszystko, nie ma tu żadnych dekoracji ani dodatkowych przedmiotów. Przy tak minimalistycznej aranżacji tej części pomieszczenia trzeba przyznać, że stolik z ciemnego drewna sam w sobie prezentuje się bardzo efektownie i przykuwa do siebie sporą część uwagi. Oto salon before & after:

W aranżacji salonu zadbano o przejawy naturalności, którą zapewniają podłoga z desek oraz masywny stolik pod...
Pokój dzienny before (53604)
+ pokaż całość

W pokoju dziennym połączono salon z przylegającą do niego kuchnią. Rolę jadalni odgrywa drewniany stół z krzesłami, które przystawiono do kuchennego półwyspu. Jednolita podłoga z drewna w całym mieszkaniu potęguje spójność aranżacji. Delikatny odcień błękitu na niektórych ścianach dodaje wnętrzu świeżości. Szare elementy, jak np. sofa, dobrze z nim współgrają, nadając aranżacji cechy elegancji i stylowości. W salonie nie ma zbyt wielu dekoracji, należy jednak zwrócić uwagę na białe cegły, którymi wyłożono dłuższą ścianę. W subtelny sposób wzbogacają wystrój i tworzą wyjątkowy klimat, przełamując nieco surowy i minimalistyczny charakter wnętrza. Dwie wzorzyste poduszki i kolorowy pled dyskretnie zdobią szarą sofę.

W pokoju dziennym połączono salon z przylegającą do niego kuchnią. Rolę jadalni odgrywa drewniany stół z krzesłami,...
W salonie nie ma zbyt wielu dekoracji, należy jednak zwrócić uwagę na białe cegły, którymi wyłożono dłuższą ścianę. W...

W kuchni postawiono na ciemnoszarą zabudowę, w którą wyjątkowo zgrabnie wpisują się metalowe sprzęty. We wnętrzu jest dość mało miejsca do przechowywania, dlatego nad lodówką dobudowano dodatkową szafkę. Lekkość do niewielkiej kuchni wprowadzają drewniane półki. Ich ciemny odcień wyraźnie kontrastuje z pokrytą białymi kafelkami ścianą. Kilka kolorowych kubków i miseczek dekoruje ten kąt oraz dodaje oryginalności całemu wnętrzu. Na dwóch niedużych blatach wystawiono codziennie używane akcesoria oraz mały opiekacz i blender. Sprzęty i dodatki w wersji mini to idealne rozwiązanie do małych kuchni :)

W kuchni postawiono na ciemnoszarą zabudową, w którą wyjątkowo zgrabnie wpisują się metalowe sprzęty. We wnętrzu jest...
Lekkość do niewielkiej kuchni wprowadzają drewniane półki. Ich ciemny odcień wyraźnie kontrastuje z pokrytą białymi...

Kuchnia jest bardzo przyjemnie rozjaśniona promieniami słońca, które dostają się do niej przez duże okno. Zyskuje także dzięki połączeniu z salonem, do którego też wpada sporo naturalnego światła. Tradycyjny zlew z wysokim kranem ukrywa się za filarem, który w drobnej mierze oddziela pokój dzienny od kuchni. W całym wnętrzu na suficie znajdują się drewniane belki pomalowane na biały kolor. Wraz z białymi cegłami tworzą wyjątkowy klimat w mieszkaniu.

Kuchnia jest bardzo przyjemnie rozjaśniona promieniami słońca, które wpadają przez duże okno. Zyskuje także dzięki...

Zamiast osobno wydzielonej jadalni właściciel przystawił do półwyspu kuchennego stół otoczony trzema krzesłami. Drewniany blat oraz szare obicie siedzisk wyglądają dość elegancko i ciekawie prezentują się na tle całego pokoju dziennego. Co spodobało Wam się w tym mieszkaniu najbardziej? Czy zmienilibyście jakoś rozkład wnętrza, dodali więcej elementów? :)

Zamiast osobno wydzielonej jadalni przystawiono do półwyspu kuchennego stół otoczony trzema krzesłami. Drewniany blat...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit