Before & after przedpokoju by me&my mum, czyli inspiracja skandynawskim stylem

Lubicie wnętrza w białym i szarym kolorze? Jeśli tak, to powinna Wam się spodobać aranżacja przedpokoju by me&my mum, który inspirowany jest stylem skandynawskim i w którym paleta barw opiera się właśnie na tych dwóch eleganckich kolorach :) By zrównoważyć jasną szarość na ścianach i popiel na posadzkach, wszystkie meble i elementy są białe. Drzwi, szafa, komoda oraz dodatki rozświetlają wnętrze i dodają mu łagodnego wyrazu. Przy wejściu znajduje się ławeczka, na której można odkładać różne rzeczy, np. torebkę, torby z zakupami. Służy też oczywiście jako siedzisko :) Nad umiejscowionymi nad nią haczykami zawieszona jest półka - dla odmiany w czarnym kolorze. Całe wnętrze wypełniają różne dodatki i małe dekoracje, od tych na ścianie po te stojące, które tworzą jego klimat. Zobaczcie przedpokój after oraz przedpokój before, a po tym dajcie znać, czy podoba Wam się pomysł metamorfozy i czy sami też chcielibyście tak urządzić swoje wnętrze :)

W przedpokoju zastosowano dwie eleganckie barwy, czyli biel i szarość. We wnętrzu znajduje się sporo dodatków i...
Korytarz before (55150)

W kącie pomieszczenia ściana wyłożona jest boazerią. Dzięki temu miejsce z ławką jest bardziej wyeksponowane, a poza tym to urozmaica aranżację przedpokoju. Pojemna szafa po lewej stronie pozwala pomieścić garderobę. Wcześniej w tym miejscu znajdowały się wbudowane w ścianę półki, więc rozwiązanie w przedpokoju after daje więcej możliwości :) Do przechowywania drobniejszych dodatków przydają się wiklinowe kosze. Są nie tylko praktyczne, ale też ozdobne.

Dzięki boazerii na ścianie aranżacja przedpokoju jest bardziej urozmaicona. Pojemna szafa po lewej stronie pozwala...
Przedpokój before (55152)

We wnętrzu znajduje się sporo dekoracyjnych przedmiotów. Na ścianie przy wejściu wisi typografia, a nad schodami rodzinna galeria ze zdjęciami domowników. Duże i wysokie lustro stojące jest bardzo praktyczne i pełni jednocześnie funkcję ozdoby. Do drzwi wejściowych dopasowano drzwi wewnętrzne, zarówno pod kątem białej barwy, jak i prostej postaci. Ciekawy efekt dają też dwie takie same lampy wiszące, które różnią się jednak kolorem. Obie mogą wpisać się zarówno w styl skandynawski, jak i industrialny. Aranżacja jest spójna i ma wiele elementów, które razem tworzą ciekawą całość.

W przedpokoju na ścianie przy wejściu wisi typografia, a nad schodami rodzinna galeria ze zdjęciami domowników. Duże i...

Jednym z ciekawszych rozwiązań w aranżacji przedpokoju jest zawieszenie lustra na prawej ścianie. Odbijając przestrzeń, jednocześnie nieco ją powiększa. Po drugiej stronie na ścianie położono czerwone cegły, które wprowadzają nieco ożywienia. Ocieplają też wnętrze i podkreślają styl skandynawski. Przedpokój jest przestronny, więc spora liczba dodatków i poszczególnych dekoracji rozkłada się równomiernie w różnych częściach wnętrza.

Na jednej ścianie znajduje się duże lustro, a na drugiej położono czerwone cegły, które wprowadzają nieco ożywienia....

P.S. Grafika w czarnej ramie, która widzicie jest od Ladygugu:)Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit