Before & after przedpokoju, czyli totalna przemiana z drewnianej kostki w białą skandynawską przestrzeń :)

Dosłownie kostką czy pudełkiem można nazwać przedpokój before, bo wszystkie ściany, a także sufit wyłożone były dość ciemnymi deskami. Miłośnicy naturalnych materiałów, a szczególnie drewna mogą łaskawie spojrzeć na ten wystrój, choć trzeba przyznać, że oprócz faktu mało urozmaiconej przestrzeni, taka aranżacja po prostu już dawno wyszła z mody :) Po remoncie pomieszczenie zupełnie odmieniło swój charakter. To aż niesamowite, jaką metamorfozę może przejść pokój, kiedy ma się ciekawy pomysł :) Przedpokój after bazuje na bardzo prostym stylu skandynawskim. Jasnoszary odcień mocno rozjaśnia całe wnętrze, a siwe deski na podłodze dodają mu szlachetnego charakteru i sporo uroku. Tym, co przełamuje dość spokojną i jednolitą przestrzeń, są czarne dodatki. Pomimo swojej niewyszukanej formy całkiem wyraźnie upiększają aranżację przedpokoju. Jak podoba Wam się efekt remontu?

Wystrój przedpokoju bazuje na bardzo prostym stylu skandynawskim. Jasnoszary odcień mocno rozjaśnia całe wnętrze, a...
Drewniany przedpokój before (53339)
+ pokaż całość

Do przedpokoju wybrano prostokątne szafki i pomimo tego, że są całe zabudowane, ich skromna forma znacząco nadaje przyjemną lekkość. Biały kolor dodatkowo rozświetla pomieszczenie, a brak uchwytów wprowadza nieco nowoczesności do wnętrza. By ocieplić jego aranżację, właściciele zdecydowali się na dywan z krótkim włosiem z delikatnym geometrycznym motywem. W porównaniu do wystroju before nowa aranżacja prezentuje się bardzo spokojnie, nie sądzicie? :) Urozmaicają ją pojedyncze detale, wśród których warto zwrócić uwagę na biały, całkiem oryginalny wieszak oraz bukiet świeżych kwiatów w szklanym wazonie.

Do przedpokoju wybrano prostokątne szafki i pomimo tego, że są całe zabudowane, ich skromna forma dodaje im lekkości....
Aranżacja przedpokoju prezentuje się bardzo spokojnie, głównie dzięki stonowanej palecie barw. Urozmaicają ją...

Jeśli przyjrzycie się wersji before i porównacie ją z nową, zauważycie, że przedpokój after zyskał na lekkości nie tylko dzięki zmianie kolorystyki. Po lewej stronie wcześniej mieściła się ściana, a w niej dwie pary drzwi. W trakcie działań remontowych usunięto jej fragment, pozostawiając swobodne przejście do dalszej części domu zaraz przy ścianie z oknem. Natomiast drugą parę drzwi również zdemontowano i poszerzono framugę, zyskując tym samym większe wejście do salonu. Taki zabieg pozwolił otworzyć przedpokój, który dzięki temu stał się jeszcze bardziej przestronny. Niekiedy zmiany konstrukcyjne, choć pociągają za sobą koszty i czas, są niezbędne, by dane wnętrze nabrało większej funkcjonalności. Tutaj przedpokój sam w sobie był całkiem spory, jednak, jak się okazuje, za pomocą odpowiednio dobranych dodatków, nowej palety barw i nowego stylu można jeszcze bardziej podkreślić jego walory. Dajcie znać, czy podoba Wam się taka metamorfoza! :)

Przedpokój jest całkiem spory, a na wrażenie przestronności wpływa dodatkowo kolorystyka wnętrza. Skromny wystrój...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit