Salon

Before & after salonu z huśtawką w oszklonej werandzie!

Taka metamorfoza pokoju dziennego może zainspirować! :) Jeśli tylko szukacie pomysłów na before & after salonu, zajrzyjcie koniecznie tutaj :) Z wnętrza o ciemnych i pustych ścianach stworzono bardzo przyjazną, jasną przestrzeń, w dodatku pełną różnokolorowych detali, które kreują wyjątkowy charakter aranżacji. Salon jest duży i całkiem wysoki, a sporej wielkości okna dodatkowo go rozświetlają. We wnętrzu znalazły się podstawowe meble o całkiem prostej formie, jednak nie brak tutaj także wyrazistych ozdób, szczególnie w postaci dekoracji ściennych. Na stoliku kawowym o owalnym blacie wystawiono jedynie książki i czasopisma w trzech rządkach. Pomimo, że nie ma tutaj żadnych kwiatów ani świec czy innych detali, same wydawnictwa świetnie sprawdzają się w roli dekoracji. Przy okazji najciekawsze i ulubione egzemplarze są zawsze pod ręką :) Spójrzcie szczególnie na porównanie salonu before & after i rozgośćcie się :)

Salon jest duży i całkiem wysoki, a sporej wielkości okna dodatkowo go rozświetlają. We wnętrzu znalazły się podstawowe...
Salon before (52743)
+ pokaż całość

Podstawowymi barwami w aranżacji salonu są biel oraz czerń. Proporcje pomiędzy tymi kontrastowymi kolorami mogą inspirować, oba wzajemnie się uzupełniają, zaznaczając zarazem wyraźnie granice pomiędzy różnymi elementami. Biała sofa z fotelem i biały szeroki stolik kawowy pasują do siebie stylem. W aranżacji rzucają się w oczy kratkowane ramy okienne w nasyconej czerni, do których dopasowano ciekawy dywan z motywem szewronu. Elementami urozmaicającymi pokój dzienny są z pewnością kwiaty oraz abstrakcyjny obraz na ścianie. Różnokolorowe akcenty ożywiają dodatkowo przestrzeń i wprowadzają do niej radosny klimat.

Biała sofa z fotelem i biały szeroki stolik kawowy pasują do siebie stylem. W aranżacji salonu rzucają się w oczy...

W salonie warto zwrócić także uwagę na aranżację ściany z pianinem. Czarny instrument wnosi do wnętrza elegancki, a zarazem artystyczny klimat. Na wąskiej półce nad ścianą wystawiono typografię, zdjęcia oraz grafikę. Tego typu elementy zdecydowanie upiększają pokój dzienny. Obok pianina ustawiono dużą figurkę dalmatyńczyka, co z kolei stanowi wyjątkowo kreatywny i oryginalny sposób dekoracji :)

W salonie warto zwrócić uwagę na aranżację ściany z pianinem. Czarny instrument wnosi do wnętrza elegancki, a zarazem...

Nad prostym kominkiem o białej obudowie i kontrastującym czarnym wnętrzu zawieszono kolorowe grafiki. Nieco abstrakcyjne geometryczne kompozycje w różnych barwach znacząco ożywiają aranżację salonu. Dodają nieco nowoczesnego wyglądu oraz nasuwają przyjemne, wiosenne lub bardziej letnie skojarzenia :) W oczy rzuca się szczególnie kontrast pomiędzy kominkiem before, a kominkiem after - wcześniejsza ściana w kolorze była pusta. Plus moim zdaniem lepiej prezentuje się bazowa biel  niż zgaszona czerwień, a Wy jak sądzicie?

Nad prostym kominkiem o białej obudowie i kontrastującym czarnym wnętrzu zawieszono kolorowe grafiki. Nieco...
Salon z kominkiem before (52747)

Na koniec cudowna aranżacja oszklonej werandy, która na pewno Was zachwyci! :) W przeszklonym wnętrzu na kształt oranżerii z widokiem na piękny ogród zamiast sofy postawiono na wiszącą huśtawkę. Drewniany mebel przywieszony do sufitu wygląda bardzo zachęcająco, szczególnie, że jest udekorowany kilkoma drobnymi poduszkami w różnych kolorach. By spotęgować wyjątkową i romantyczną aurę, przymocowano u góry także świetlną girlandę z małych żarówek. Cała aranżacja prezentuje się bardzo przytulnie i może urzekać zwłaszcza wiosną, kiedy dni robią się coraz cieplejsze :)

W przeszklonym wnętrzu na kształt oranżerii z widokiem na piękny ogród zamiast sofy postawiono na wiszącą huśtawkę....

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.