Salon

Before & after salonu z jadalnią i małej kuchni w inspirującym nowoczesnym wydaniu!

Bardzo ciekawa metamorfoza dzisiaj przed nami. Już przed zmianą wnętrze salonu było dość charakterystyczne - z przyjemnym klimatem, przytulne, a jednocześnie z wyrazistą cegłą na ścianie i takim jakby pazurem. Tymczasem po remoncie spotykamy przestrzeń jeszcze bardziej niezwyczajną, nietuzinkową i z mocnym, nowoczesnym akcentem. Z jeszcze większym pazurem ;) Jestem ciekawa, która wersja podoba Wam się bardziej, tradycyjna czy nowsza. Spora przemiana, która odzwierciedlona jest nie tylko w odważnej czarnej ścianie, ale i we wszystkich dodatkach. Salon prezentuje się tym efektowniej, ponieważ jest bardzo wysoki, zwieńczony skośnym sufitem, co też ma tutaj wpływ na ogólny odbiór aranżacji. Metamorfozie uległy także jadalnia i kuchnia, umieszczone w dalszej części pomieszczenia. Miłego inspirowania się ;)

aranżacja wysokiego salonu before & after

+ pokaż całość

Wcześniej najbardziej wyeksponowaną ścianę pokrywał piaskowo-brązowy klinkier, natomiast w trakcie remontu właściciele zdecydowali się nadać jej nasyconą czarną barwę. Salon before zyskiwał na elegancji dzięki nastrojowemu oświetleniu, zasłonom, stylowym meblom - słowem, sam w sobie mógłby być inspiracją do przeprowadzenia metamorfozy u siebie, chcąc uzyskać właśnie taki tradycyjny i gustowny efekt ;) Właścicielom przyświecał jednak inny cel - chcieli zachować urok skośnego pomieszczenia, nadając mu zarazem bardziej odważny, a nawet awangardowy klimat.

aranżacja salonu before
aranżacja wysokiego salonu

W nowej aranżacji postawiono na wzór i abstrakcję. Zestawiono ze sobą bardzo wyraziste odcienie czerni, turkusu i bieli, co dało przyciągający uwagę silny kontrast. Wielkość pokoju pozwoliła na wypełnienie go takimi elementami, ponieważ nie przytłaczają one wnętrza, a wręcz przeciwnie - akcentują jego zalety.

aranżacja nowoczesnego salonu
czerń i turkusowe dodatki w salonie
czarna ściana w aranżacji salonu

Salon łączy się z jadalnią, którą również całkowicie odmieniono. Przed remontem ściany wyłożone były drewnianą boazerią, a wszystkie meble wpisywały się w tradycyjny charakter aranżacji. Mała kuchnia wyglądała zupełnie standardowo i wymagała już odświeżenia.

salon z jadalnią before
drewniana boazeria w aranżacji jadalni
kuchnia before
aranżacja kuchni before

I co sądzicie o efekcie metamorfozy? Moim zdaniem całkowicie na plus :) Jadalnia z kuchnią zyskały zupełnie nową, świeższą postać, która harmonijnie komponuje się z aranżacją salonu. Okrągły stolik z białymi krzesłami to, według mnie, lepsze rozwiązanie niż poprzedni standardowy komplet. Ciekawie prezentują się także czarne szafki w kuchni, nie sądzicie? Jedna rzecz, jaką bym tutaj zmieniła, to miętowa witryna - brakuje mi spójnych z nią elementów. Tak poza tym, ten projekt before & after robi naprawdę ogromne wrażenie i taka forma nowoczesnych inspiracji również urzeka wyjątkowym klimatem i przytulnością :)

aranżacja nowoczesnej jadalni
czarne szafki w aranżacji kuchni

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.