Before & after wyjątkowo rozświetlonej kuchni, czyli inspiracja bielą, złotem i pastelą w eleganckim i pełnym przytulności wydaniu ;)

To aż niesamowite, jakie bielutkie, świeżutkie i piękniutkie kuchenne wnętrze już czeka, abyśmy złaknieni wnętrzarskich inspiracji, zwiedzili je czym prędzej! :) Ok, ok, może nie tyle niesamowite - bo przecież wielokrotnie na Lovingit udajemy się w rozbielone rejony - ale trzeba przyznać, że jednak w pewien sposób wyjątkowe. Cudne zdjęcia, cudne światło i wystrój, który powinien Wam się podobać, gwarantują bardzo ciekawe wrażenia wizualne podczas naszej wycieczki ;) Dziś głównie skupimy się na roli dekoracji i umiejętności dobierania wyrazistych dodatków do wnętrza, bo tak jednolite tło o jasnej kolorystyce i najprostszej formie zabudowy aż prosi się o wzbogacenie jakimiś ciekawymi ożywiającymi wnętrze elementami. Zacznijmy więc od ogólnego rzutu okiem na kuchenną przestrzeń i jej porównania z wersją before, by potem rozkoszować się wdzięczną sztuką dobierania detali do ogólnego charakteru wnętrza :)

aranżacja białej kuchni
kolorowy dywan w białej kuchni
Kuchnia przed remontem
+ pokaż całość

Otwarte krótkie półki, które wiszą nad blatem, podkreślają lekki charakter aranżacji. Zauważcie, jakiej sporej dozy elegancji nadają wnętrzu złote akcenty - chociażby tak niepozorne, jak te w postaci okrągłych gałek do szafek kuchennych. Według tej koncepcji wybrano także inny, już większych gabarytów element, który niezmiennie mnie zachwyca - swoją efektowną formą i lekko miedzianym odcieniem, że o zwykłej najprostszej funkcjonalności nie wspomnę. Mowa o... oryginalnych lampach wiszących, które najczęściej widuję właśnie w aranżacji kuchni :) A Wam jak się podobają w tym wystroju i w ogóle - same w sobie?

biała kuchnia na poddaszu
lampy w kuchni
białe blaty w kuchni

Zielona dekoracja musi być :) I to najchętniej właśnie taka w 100% naturalna - w postaci wyjątkowej roślinki doniczkowej czy choćby bukietu świeżych kwiatów, które można wymieniać, by nieustannie wprowadzać do wnętrza świeżą i piękną aurę. Spójrzcie, jaką ogromną moc mają pojedyncze dodatki - przy złotym "ananasowym" pojemniczku od razu zwyczajna biała donica z figlarnie wyrośniętym aloesem także nabiera dostojnego i wykwintnego charakteru!

dekoracje w kuchni
rośliny w aranżacji kuchni

Harmonia i ogólne wrażenie ładu panujące w kuchni mogą urzekać. Tak naprawdę wcale nietrudno go zaprowadzić - wystarczą odpowiednie proporcje w dobieraniu detali (jeden większy przedmiot warto zrównoważyć mniejszym dodatkiem), a także zwyczajna... symetria. Równe odległości pomiędzy dekoracjami czy akcesoriami również mocno pomagają w nadaniu wnętrzu eleganckiego i pełnego spójności charakteru.

dodatki i dekoracje do kuchni
pojemnik na ciastka
drewniane akcesoria w kuchni

A jak podobają Wam się pastelowe cukierkowe elementy? Jak na przykład ten praktyczny i niezwykle... słodki robot kuchenny czy mikser? :) Wdzięcznie komponują się z delikatnymi kwiatami w wazonie na półce powyżej, prawda? :)

dodatki kuchenne

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.