Ciekawa aranżacja mieszkania z otwartą przestrzenią w stylu skandynawskim i boho!

Jeśli macie ochotę na naprawdę interesującą wnętrzarską inspirację, to zajrzyjcie koniecznie tutaj :) W salonie zastosowano bardzo ciekawy styl, łącząc cechy klimatu boho ze skandynawską prostotą. W pokoju dominuje biały kolor, uzupełniony w niektórych miejscach szarością oraz pojedynczymi dodatkami w czerni. Wyjątkowy charakter tego wystroju zapewniają masywne belki na drewnianym suficie, które także pomalowano na biało. Zwróćcie też uwagę na fotel z zausznikami. Jego wzorzyste obicie oraz wielkość mają swój udział w kreowaniu stylu aranżacji. Jeśli dodać do tego wiszącą huśtawkę z materiału, uzyskujemy niepowtarzalną i pełną niespodzianek przestrzeń, w której na pewno mieszkają kreatywne osoby :) Jak Wam się tu podoba?

Wyjątkowy charakter salonu zapewniają masywne belki na drewnianym suficie, które także pomalowano na biało. Warto też...

Przy salonie mieści się jadalnia. W pokoju dziennym w ciekawy sposób wykorzystano użyte w konstrukcji materiały. Deski oraz belki na suficie pomalowano na biały kolor, natomiast metalowy filar podtrzymujący i belka, która od niego odchodzi, mają barwę szarości. Tworzą więc lekki kontrast, potęgując oryginalność aranżacji. Przy drewnianym stole ustawiono ławkę oraz krzesła, które wpisują się w skandynawski styl.

Przy salonie mieści się jadalnia. W pokoju dziennym w ciekawy sposób wykorzystano użyte w konstrukcji materiały. Przy...
+ pokaż całość

Jedną z większych, i to dosłownie, ozdób jadalni jest zdjęcie na płótnie z postacią i kadrem z ringu bokserskiego. Wydaje się zaskakującym elementem wystroju, prawda? :) A jednak tworzy niezwykły klimat i w znacznej mierze wpływa na charakter wnętrza. Do metalowej belki, która przecina drewniany sufit, przymocowano huśtawkę z lewej strony. Wystrój jadalni i salonu, a dalej kuchni bardzo się od siebie różnią, a jednak mają wspólną część, która dodaje tak urozmaiconej aranżacji spójności. Jest nią sufit oraz drewniana podłoga, a także przechodząca przez całe pomieszczenie ciemnoszara belka z podporą :)

Jedną z większych, i to dosłownie, ozdób jadalni jest zdjęcie na płótnie z postacią i kadrem z ringu bokserskiego....
Wystrój jadalni i salonu bardzo się od siebie różnią, a jednak mają wspólną część, która dodaje tak urozmaiconej...

Przyznacie, że sama jadalnia wygląda nieco pusto? Można się tu jednak doszukać przejawu skandynawskiej prostoty, wzbogaconej kilkoma wyrazistymi elementami. Wnętrze posiada wyjście na balkon, co sprawia, że wydaje się odrobinę przestronniejsze niż jest w rzeczywistości. Huśtawka na belce to mój ulubiony element wystroju jadalni :) A co Wam podoba się tu najbardziej?

W jadalni można doszukać się przejawu skandynawskiej prostoty, wzbogaconej kilkoma wyrazistymi elementami. Wnętrze...

Kuchnia wygląda bardzo świeżo i przytulnie. W aranżacji dominuje biały kolor, a wnętrze urozmaicają błękitne klosze lamp wiszących nad półwyspem. Wnętrze jest całkiem przestrone, a wszystkie akcesoria i naczynia schowano w zakmniętych szafkach. Te mają z kolei całkiem nowoczesną formę. Mały dywanik ociepla wystrój, podobnie jak drewniane deski na suficie. Zauważcie też, jak lampy kuchenne harmonijnie nawiązują do lampy w jadalni. Różnią się kolorem, ale mają dość podobny kształt, co dodaje spójności w aranżacji przestrzeni dziennej.

Kuchnia wygląda bardzo świeżo i przytulnie. W aranżacji dominuje biały kolor, a wnętrze urozmaicają błękitne klosze...
Lampy kuchenne harmonijnie nawiązują do lampy w jadalni. Różnią się kolorem, ale mają dość podobny kształt, co dodaje...

W jednym pokoju postawiono na wyraźny kontrast kolorystyczny. Do ściany pomalowanej czarną farbą dopasowano kilka drobnych dodatków w takim samym odcieniu. Resztę wnętrza wypełnia biel, która wraz z doniczkowymi roślinami wnosi sporo świeżości. Na koniec zajrzyjcie jeszcze do sypialni - jest naprawdę malutka, podwójne łóżko ma szerokość niewiele mniejszą od szerokości ściany! Mimo tego aranżacja pokoju nocnego - złożona praktycznie tylko z tego jednego elementu - prezentuje się całkiem schludnie i przyjemnie.

W pokoju postawiono na wyraźny kontrast kolorystyczny. Do ściany pomalowanej czarną farbą dopasowano kilka drobnych...
Sypialnia jest malutka, podwójne łóżko ma szerokość niewiele mniejszą od szerokości ściany. Mimo tego aranżacja pokoju...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit