Ciekawy projekt aranżacji kuchni w... dwóch wariantach, czyli inspirujące polskie before & after!

To może by tak dziś... Grafika & Projekt? ;) Przyjemnie zabrzmiało, nie mogłam się powstrzymać ;) A przybliżając temat, chciałabym Wam zaprezentować polskie before & after według koncepcji pani projektant właśnie z tego biura, bo myślę, że w wielu momentach może Was zainspirować. I to jeszcze w dwóch odsłonach! Wybierzcie, która podoba Wam się bardziej :) Aranżacja bazuje na tym, co bardzo lubimy - czyli czerwonych bądź też białych cegłach, połączeniu czystej bieli z jaśniutkim drewnem, roli oświetlenia... Projekt nastawiony jest na zapewnienie maksimum funkcjonalności kuchennej przestrzeni, docenia prostą skandynawską formę, wzbogacając ją w niektórych momentach bardziej eleganckimi dodatkami. Dzięki temu całość prezentuje się schludnie i z pewną gracją, komfortowo i po prostu - rodzinnie, domowo. Ciepłą atmosferę potęgują zdjęcia, malutkie roślinki, wypełniające przestrzeń poszczególne dekoracje. Gdy zestawicie ujęcia before z propozycją wnętrzarską after - sami przyznacie, że zmiany są diametralne i w całości na plus! :)

czerwone cegły w kuchni

Zdjęcia before zdradzają typową standardową zabudowę kuchenną, jaką kiedyś często widywaliśmy w domach swoich i sąsiadów, znajomych, bliskich z rodziny... :) Czyli drewniane szafki na każdej ścianie od podłogi do sufitu, kolorystyka beżu, brązu, rudości i innych przejawów gorącej strony palety barw, jakie widniały na płytkach podłogowych i ściennych bądź innych wymiennych elementach wyposażenia. Taka koncepcja nie jest zła, jednak często w tego typu aranżacjach brakowało czegoś równoważącego zbyt "ciepłą" aurę. W urządzaniu wnętrz bardzo ważne są proporcje i wyczucie, by pokoju o sporym potencjale nie przeobrazić przypadkiem w przytłaczający popis monotonni czy jednolitości :)

kuchnia before
+ pokaż całość
kuchnia przed remontem
kuchnia przed

Okno, światła punktowe, ozdobny żyrandol czy nawet mała latarenka ze świeczką w środku - widna kuchnia zyskuje nie tylko na praktycznej rozświetlającej stronie tych rozwiązań, ale także na dekoracyjnym aspekcie. Osobiście uwielbiam grę światła, a im jaśniej, tym dla mnie lepiej. A Wy w jakich wnętrzach najswobodniej się czujecie - tych o przytłumionym nastrojowym oświetleniu czy raczej rozpromienionych wewnętrznym blaskiem? :)

kuchnia inspiracje
białe szafki w kuchni

A jak podoba Wam się druga wersja wystroju kuchni? W tej aranżacji postawiono na białe cegły, na których tle lepiej uwidaczniają się ozdobne elementy na ścianie przy stole jadalnianym. Po drugiej stronie znajdujemy także wprowadzającą ciut żywiołu wzorzystą tapetę. Kuchnia przyjmuje jednak, za sprawą tej kolorystyki, bardziej chłodny charakter od swojej odpowiedniczki z czerwonymi cegłami. Tamta aranżacja zdaje się być bardziej przytulna, a ta z kolei mnie osobiście kojarzy się z większą elegancją. Która Wam bardziej odpowiada?

białe cegły w kuchni
biel i drewno w aranżacji kuchni
aranżacja białej kuchni
wzorzysta tapeta w kuchni

Zdjęcia: Grafika & ProjektAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.