Ciepły eklektyczny dom, czyli wnętrza tygodnia z instagramu

Na co dzień oglądamy piękne wnętrza, a sporo z tych, które robią tak wielkie wrażenie, można odnaleźć na instagramie :) Dzisiaj zapraszam Was do @tatjanas_world_, gdzie możemy zainspirować się jednym z bardziej eklektycznych i jednocześnie niepowtarzalnych mieszkań, w którym wszystko jest dopracowane w najmniejszym szczególe! W salonie dominują kolory ziemi, a całość wygląda bardzo ciekawie i dzięki dodatkom sporo się tu dzieje. W aranżacji dużą rolę odgrywają dekoracje ścienne oraz motywy geometryczne, a szczególnie koła, prostokąty i kwadraty. Na ścianie naprzeciw sofy znajduje się nie tylko telewizor i ramki ze zdjęciami, ale także wymalowane kształty w różnych odcieniach brązu i beżu. Stanowią uzupełnienie wystroju wnętrza i dodają mu oryginalności. Na pewno też warto zwrócić uwagę na drewniane meble oraz dodatki, które wprowadzają bardzo dużo ciepła do pokoju dziennego i współgrają z brązową sofą i fotelem.

W aranżacji salonu dużą rolę odgrywają dekoracje ścienne oraz motywy geometryczne, a szczególnie koła, prostokąty i...

Ciepły charakter pokoju dziennego to nie tylko zasługa dobranej palety barw, ale też materiałów. Miękkie i puszyste koce oraz dekoracyjne poduszki wzbogacają aranżację salonu. Dzięki nim wygląda naturalnie i przytulnie, na co wpływ mają także rośliny doniczkowe, szczególnie wysoki kwiat przy oknie. Jeśli kochacie brązy, to tu Wam się bardzo spodoba :) Dodatki i drobne meble z drewna oraz wikliny można znaleźć w wielu miejscach, nie tylko w salonie, ale też w jadalni czy kuchni. Trzy żarówki zawieszone nad stolikiem kawowym to dobrane oświetlenie, które dzięki swojej lekkiej formie nie przytłacza wnętrza, a subtelnie uzupełnia jego aranżację.

Ciepły charakter pokoju dziennego to nie tylko zasługa dobranej palety barw, ale też materiałów. Miękkie i puszyste...
W salonie znajduje się wiele ciekawych elementów. Trzy żarówki zawieszone nad stolikiem kawowym to dobrze dobrane...

Fotel w rogu salonu wraz z całą aranżacją dookoła tworzy idealne warunki do relaksu. Przyjemne w dotyku pledy, poduszka oraz miękki i duży podnóżek nie tylko wyglądają estetycznie, ale też sprawiają, że cały salon staje się bardzo przytulny. Obok fotela postawione są dwa malutkie stoliczki. Można na nich odłożyć książkę lub gazetę i kubek, sprawdzają się także do wyeksponowania drobnych dekoracji, np. doniczki z kwiatem. Wysokie okno, które znajduje się tuż obok, zapewnia sporo naturalnego światła, więc kącik wypoczynkowy jest idealnym kącikiem do lektury :)

Fotel w rogu salonu wraz z całą aranżacją dookoła tworzy idealne warunki do relaksu. Przyjemne w dotyku pledy, poduszka...

W salonie zaaranżowano także jadalnię, w której przeważają drewniane meble i brązowe dekoracje. Warto zwrócić uwagę na ciekawe ozdoby ścienne, które podkreślają inspirację geometrycznymi kształtami. Nad stołem zawieszono różnej wielkości, okrągłe tace, a na drugiej ścianie, na wąskiej półce wystawione są ramki z dopasowanymi kolorystycznie grafikami. Wrażenie, jakie tworzą masywne meble w jadalni, jest równoważone przez biel ścian oraz jasną podłogę. Na oryginalność aranżacji wpływają także drobne przedmioty, takie jak ozdóbki i kwiaty wystawione na blacie.

W salonie zaaranżowano jadalnię, w której przeważają drewniane meble i brązowe dekoracje. Warto zwrócić uwagę na...
W jadalni dominuje drewno oraz brązowe dekoracje. Nad stołem zawieszono różnej wielkości, okrągłe tace. Z kolei na...
Brązowe meble w jadalni nadają jej nieco poważny charakter. Drewno ociepla przestrzeń i współgra z ozdobami w galerii...

Aranżacja kuchni nawiązuje do aranżacji pokoju dziennego między innymi poprzez elementy drewna. Na wiszących półkach o miodowym odcieniu wystawiono malutkie słoiczki z przyprawami oraz nieco większe słoje z makaronem, płatkami itd. Dobrym pomysłem było ustawienie na blacie małej witrynki w białym kolorze. Wygląda dość dekoracyjnie, a poza tym daje większe możliwości przechowywania akcesoriów lub produktów spożywczych w uporządkowany sposób :)

W kuchni znajduje się sporo dodatków z drewna, które tworzą charakter wnętrza. Na wiszących półkach  wystawiono...

Źródło: @tatjanas_world_Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.