Salon

Efektowna aranżacja szwedzkiej rezydencji, czyli coś dla miłośników piękna i stylu :)

Jestem ciekawa, co powiecie na dzisiejszą propozycję :) Przenosimy się z klimatu funkcjonalnych rozwiązań dla małych mieszkań do miejsca, w który panuje całkowita dowolność aranżacyjna ze względu na metraż i... zasobność portfela :) Całkiem duży dom urządzono nie tylko estetycznie, ale i dość luksusowo. Meble są stylowe i wyglądają na wygodne, dodatki we wnętrzach są dość zróżnicowane. Nie brakuje im oryginalności, a przy tym harmonijnie współgrają z otoczeniem. Ciekawą formę posiadają też poszczególne wnętrza - spójrzcie np. na niektóre ściany czy schody zaznaczone w bryle salonu. Jak podoba Wam się taka atmosfera?

aranżacja salonu w bieli
+ pokaż całość
aranżacja otwartej przestrzeni
oryginalne dekoracje we wnętrzu

Salon z jadalnią tworzą otwartą przestrzeń, co często spotyka się w nowoczesnych aranżacjach. Drewniane meble z połyskiem wyglądają gustownie i szlachetnie. Zauważcie, że wnętrze jest bardzo bogate pod względem dodatków i ozdób. Aranżacja operuje trzema bazowymi kolorami, to jest bielą, drewnianym brązem i czernią, a jednak sprawia wrażenie wielości barw i niezwykłej rozmaitości. Jednocześnie nie można powiedzieć, żeby w pomieszczeniu panował chaos. To sztuka tak urządzić przestrzeń :)

aranżacja salonu z jadalnią

Subtelne złote akcenty podkreślają charakter wnętrza. Nie wyglądają nachalnie, ale łagodnie wpisują się w aranżację. Całość wygląda bardzo ozdobnie, jednak zachowuje przy tym lekkość.

aranżacja kominka

Bardzo podoba mi się podłoga w tym domu :) Nasycony odcień ciemnego drewna z naturalnymi sękami pięknie kontrastuje z bielą. Wnętrza wydają się być bardzo łagodne. Sprzyjają temu łuki, formy mebli czy lamp.

podłoga z ciemnego drewna

Kuchnia jest prosta i klasyczna, a przy tym bardzo elegancka. Otwarte półki eksponują butelki wina i najbardziej potrzebne akcesoria. Ciemne blaty wraz z podłogą przełamują dominującą biel. Malutkie kafelki na ścianie prezentują się skromnie i dodają wnętrzu uroku. Niska ścianka oddziela kuchnię na podeście od jadalni. Bardzo przytulny efekt wywołują okna-półkola.

aranżacja kuchni w bieli i drewnie
aranżacja kuchni z jadalnią
aranżacja jadalni w bieli

W łazience panuje bardzo naturalny klimat dzięki bieli i piaskowym kafelkom na podłodze. Skandynawskie inspiracje przejawiają się głównie w miejscu wydzielonym na prysznic i prostej formie wyposażenia łazienki. Zauważcie, że w każdym pomieszczeniu oświetleniem bazowym są lampki ledowe. To dodaje aranżacji nowoczesnego charakteru.

aranżacja łazienki w stylu skandynawskim

Sypialnia na poddaszu wygląda bajecznie :) Deski na skośnym suficie dodają jej niepowtarzalnego uroku i ciepła. Łóżko z baldachimem wprowadza wiele romantyzmu. Subtelne kolory bieli i beżu ożywione ciemnym drewnem tworzą idealne warunki do relaksu.

aranżacja sypialni na poddaszu

Druga sypialnia jest urządzona w nowoczesnym stylu. Koncepcja kolorystyczna pozostaje ta sama, jednak tutaj mniej jest romantycznej inspiracji, a więcej luksusowej iwygodnej formy. Myślę, że dobrze by mi się spało w takim miejscu :)

aranżacja sypialni inspiracje

A na koniec krótka migawka z bajecznej werandy i imponujący front domu :)

aranżacja werandy inspiracje
rezydencja w Szwecji

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.