Funkcjonalnie i romantycznie zaaranżowane mieszkanie w stylu skandynawskim, czyli wnętrza tygodnia z instagramu :)

Ostatnio natrafiłam na ciekawy profil @oh.eight.oh.nine na instagramie i z miejsca przykuły moją uwagę niezwykłe wnętrza! Aranżacja salonu wygląda zachwycająco. Jest tu bardzo świeżo, schludnie i czysto. Poza tym sam wystrój także może oczarować, spokojną szarość urozmaicają romantyczne łososiowe dodatki. Nad sofą zawisły dwie intrygujące fotografie w czarno-białym kolorze. Oprócz nich wnętrze dekorują poduszki, kwiaty, tacka ze złotym świecznikiem na stoliku kawowym - klasyczne i sprawdzone sposoby na wprowadzenie do pokoju osobistego klimatu. Narożna sofa wygląda na wygodną. W rogu pomieszczenia zawieszono czarną lampę na wysięgniku. To świetne rozwiązanie dla czytających domowników, zwłaszcza, że wysokość i nachylenie klosza można samemu regulować :)

Wystrój salonu może oczarować, spokojną szarość urozmaicają romantyczne łososiowe dodatki. Nad sofą zawisły dwie...
Szary salon dekorują poduszki, kwiaty, tacka z świecznikiem na stoliku kawowym i inne pełne wdzięku dodatki. Narożna...

Okrągły stolik kawowy z drewnianymi nóżkami i białym blatem idealnie odzwierciedla skandynawski styl, w jakim urządzono salon. Na każdym kroku w tym mieszkaniu można zobaczyć świeży, przeważnie pastelowy bukiecik kwiatów w wazonie. To potęguje urok i romantyczną stronę aranżacji. Dwa różne dywany subtelnie wzbogacają wystrój o oryginalny klimat.

Okrągły stolik kawowy z drewnianymi łóżkami i białym blatem idealnie odzwierciedla skandynawski styl, w jakim urządzono...
+ pokaż całość

Domowe miejsce pracy wygląda bardzo kreatywnie i zachęcająco :) Jak w całym mieszkaniu, i tutaj dominuje kolorystyka szarości. Chłodny odcień ocieplają drewniane elementy, a czarne dodają energii w spokojnym wnętrzu. Białe biurko sprzyja koncentracji, szczególnie gdy jest tak wysprzątane i uporządkowane :)

Domowe miejsce pracy wygląda bardzo kreatywnie. Dominuje tu kolorystyka szarości oraz bieli. Chłodne odcienie ocieplają...

Sypialnia urządzona jest w bardzo romantycznym stylu. Chociaż dominuje tu chłodna szarość, to jednak nie można odmówić wnętrzu ciepłej i kojącej atmosfery. To duża zasługa ze smakiem dobranych dodatków, takich jak chociażby kwiaty na stoliczku nocnym, obrazy na ścianie czy niezastąpione poduszki i pledy w aranżacji łóżka. Do wnętrza wybrano ciekawe, choć tak naprawdę bardzo proste oświetlenie. Zamiast tradycyjnej lamki nocnej czy kinkietu obok łóżka zwisa żarówka w szklanym kloszu na czarnym kablu. To urozmaica przestrzeń do spania i subtelnie uzupełnia klasyczny wystrój.

Sypialnia urządzona jest w bardzo romantycznym stylu. Chociaż dominuje tu chłodna szarość, to jednak nie można odmówić...
Do sypialni wybrano ciekawe, choć tak naprawdę bardzo proste oświetlenie. Zamiast tradycyjnej lampki nocnej czy...

Pokój dziecięcy inspiruje i zachwyca beztroskim klimatem. Wnętrze urządzono w stylu skandynawskim, pamiętając szczególnie o dekoracyjnej stronie aranżacji. Wśród niezwykłych ozdób znalazły się pastelowe grafiki owoców złożonych z geometrycznych kawałków. Przyciągają do siebie uwagę i dodają oryginalności! Komódka w białym kolorze z drewnianymi wstawkami zapewnia z kolei naturalną atmosferę w pokoiku.

Pokój dziecięcy inspiruje i zachwyca beztroskim klimatem. Wnętrze urządzono w stylu skandynawskim, pamiętając...

Łóżko ma również naturalną i oryginalną formę. Drewniana konstrukcja przypomina kształtem domek. Biała tkanina przewieszona przez daszek i girlanda świetlna wprowadzają bardzo romantyczny charakter do pokoju dziecięcego. Różowe oraz błękitne dodatki sprawiają, że miejsce do spania prezentuje się bardzo kameralnie.

Łóżko w pokoju dziecięcym ma naturalną i oryginalną formę. Drewniana konstrukcja przypomina kształtem domek. Biała...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.