Garaż before & after, czyli jak maksymalnie inspirująco wykorzystać potencjał pomieszczenia gospodarczego!

Taki garaż chcę! :) I to od razu!! Nie wiem, jak Wam, ale mnie przestrzenie garażowe kojarzą się raczej z przestrzeniami zagraconymi... W różnym stopniu oczywiście, nie zawsze rozmaite sprzęty, kartony, młotki i akcesoria muszą leżeć luzem porozrzucane po wszystkich zakamarkach. Ale jednak nie spotkałam się jeszcze z taką aranżacją garażu (o czym w ogóle mówimy! Czy ktoś używa tego sformułowania i faktycznie idzie "zaaranżować swój garaż"? Czy raczej w nim posprzątać? ;)), w której kwestia dopasowania kolorystycznego, rozmieszczenia poszczególnych elementów i ogólnego ich zgrania ze sobą była równie przemyślana, jak w pokojach domowych, tych codziennego użytku. Dlatego tym bardziej lubię patrzeć na takie inspiracje, jak tak dzisiejsza - mamy tutaj prawdziwą metamorfozę, która z chłodnego, nawet nieprzyjaznego pomieszczenia stworzyła prawdziwą oazę kreatywności! I to zarówno tej zawodowej, jak i "majsterkowej". Oto jedno z lepszych before & after garażu, jakie może zmotywować do zmian u siebie!

garaż before & after

+ pokaż całość

Po jednej stronie wydzielono miejsce dla wymagających prac ręcznych i właśnie majsterkowania. Przyznam, że to najładniejszy i najschludniejszy blat roboczy w garażu czy piwnicy, jaki widziałam :) Wszystko ma swoje miejsce i jest takie czyste. Oczywiście, gdy praca wre, na pewno tworzy się tu pewnego rodzaju chaos, ale nie zmienia to faktu, że wizualnie to bardzo inspirująca aranżacja. Przede wszystkim ze względu na dopasowanie kolorystyki i stylu - czerń, szarość i odcienie drewna w nowoczesnej postaci.

organizacja obszaru roboczego w garażu
organizacja w garażu inspiracje
aranżacja garażu

O, i to jest doskonały przykład tego, czym różni się aranżacja zwykłego garażu od aranżacji TEGO garażu - spójrzcie tylko na półkę z farbami ponad stołem. Aby przytrzymać puszki i dodać nieco dekoracyjności zastosowano kolorowe sznureczki, które poprzeciągane pionowo niczym pajęczynka tworzą wspaniały wielobarwny efekt! Wpływają na oryginalny charakter wnętrza i świetnie nawiązują do wystroju po drugiej stronie garażu, części projektowej ;)

kolorowe dodatki w garażu
oryginalne półki w domowej pracowni

Ta-dam! Równie, a w zasadzie nawet bardziej inspirująco urządzono kącik do pracy teoretycznej, czyli projektowania, kreowania, opracowywania, a może także nauki. Sądzę, że to bardzo przyjazne środowisko, a tym bardziej, jeśli w domu nie ma miejsca na osobną pracownię, a garaż nie służy tak naprawdę jako typowy garaż, to realizacja takiego pomysłu w ogóle wydaje się strzałem w dziesiątkę! Pytanie, co z obecną porą roku, kiedy zbliżają się chłody, ale myślę, że przeznaczając pomieszczenie gospodarcze pod cele "domowe", kwestie ocieplenia i dostosowania do codziennego użytku są na pierwszym miejscu realizowane.

aranżacja domowego gabinetu w garażu

Kolorowe mebelki oraz dodatki cieszą oko i niezwykle świeżo wyglądają na szarym tle! Aby dodatkowo urozmaicić przestrzeń, pod biurko wybrano wzorzysty dywan.

kolorowe meble w domowym gabinecie
kolorowa szafka w domowej pracowni
wzorzyste i kolorowe dodatki w domowym gabinecie

Inspirująca tęcza barw dominuje w każdym kącie - zdecydowanie loving it!

kolorowa garażowa pracownia
kolory na biurku inspiracje
tablica inspiracji w domowym gabinecie

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.