Gdzie kupić wszystko,aby urządzić się w stylu Lovingit?

W pralni znajdują się zabudowane szafki oraz pralka z suszarką obok siebie. Jest tu także zlew, który przydaje się do...

Od kiedy zaczęłam prowadzić bloga to najczęściej zadawanym przez Was pytaniem było: gdzie to kupić? Coraz częściej pytaliście o płytki z naszych projektów, kolory ścian, baterie, meble, po najmniejszy dodatek. Razem z naszym Teamem Lovingit postanowiliśmy zebrać nasze najbardziej popularne projekty i spisać Wam wszystko, gdzie co można kupić! To lata naszych doświadczeń.

I tak powstały nasze ebooki

Przytulna noowoczesna łazienka (57093)

Znajdziecie  w nich praktycznie wszystko: od cegły, po dokładne kolory ścian czy lampy. Dodatkowo w ebooku DOM LOVINGIT załączyłam dla Was rzuty i rozrysy ścian - tak abyście wiedzieli np. jakiego rozmiaru mamy belki ect. 

Takie listy zakupowe otrzymują nasi Klienci, z którymi współpracujemy. I teraz dostepnę są i dla Was! Jestem przekonana, że będzie łatwiej Wam się urządzić i nie musicie juz przeszukiwać tysiąca sklepów. My zrobiliśmy to za Was!:)

Dom Lovingit (57094)

Dodatkowo będziemy wszystko aktualizować - 4 aktualizacje na rok są w cenie na okres 2 lat, tak aby wszytsko było up to date i dodatkowo macie dostęp do naszej grupy na Facebooku:)

To baza, z której sami korzystamy przy projektach. I jest odpowiedzią na to wszystko, o co zawsze pytacie:)

Zapraszam do naszego sklepu!:)

Do zobaczenia:)

Jagoda

 Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit