Moda

Hit czy kicz: szpilki, balerinki i inne buty z metalicznym lub kolorowym noskiem?

Ostatnio zaniedbałam moją modową część bloga. Prawdopodobnie dlatego, że w obecnym stanie sama nie mogę pozwolić sobie na zakup modnych spodni czy topów. Już nie długo powrócę do mojego modowego szaleństwa! Powiem szczerze - nie mogę się doczekać.

Zaczynam od butów:)W końcu stopa po urodzeniu mojej córci nie będzie większa!:)Przeglądając modowe czasopisma i blogi zauważyłam nowy trend: buty z metalowym lub kolorowym czubkiem...

 żródło: Pinterest.com

Na pierwszy rzut oka pomyślałam - dziwne!Natomiast szybko zmieniłam zdanie,  kiedy tylko zobaczyłam najnowszą kolekcję Zary:)Chyba jednak dla mnie hit!A Wy co sądzicie?

Poniżej shopping lista z linkami do sklepów, gdzie można kupić takie buciki. Urzekają mnie szczególnie te pastelowe wersje:)
GET THE LOOK


pastelowe szpilki ZARA z metalicznym noskiem, beżowe szpilki ASOS ze złotym czubkiem, szpilki w paski ze metalowym noskiem, szare szpilki H&M ze świecącym noskiem, białe szpilki z czarnym czubkiem, czerwone szpilki ze złotym noskiem, balerinki szare ze srebrnym noskiem, beżowe balerinki z czarnym czubkiem

Jeśli chcecie, możecie  podobne wykonać same:)Podaje linka do tutoriala:)

Tagi:
Najpopularniejsze wpisy

Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.