Inspirująca aranżacja kuchni naszej czytelniczki z lekką świąteczną dekoracją!

Świąteczny czas tuż, tuż i jeszcze takie cudeńka otrzymujemy! :) Czytelniczka Lovingit, Ania postanowiła podzielić się z nami swoją inspirującą aranżacją, która urzeka delikatnym klimatem i stylem. Jeśli szukacie pomysłów na urządzenie swojej kuchni, możecie zerknąć tutaj :) W kuchni Ani pojawiły się już nawet drobne świąteczne dekoracje, jak np. mała urocza choinka na blacie. Tego typu detale potrafią wykreować niesamowity charakter wnętrza i myślę, że tak jest też właśnie w tym przypadku. Zabudowę kuchenną tworzą szafki stojące oraz wiszące. W szczególności warto zwrócić uwagę na witrynki, bo to w nich kryją się śliczne naczynia i akcesoria w pastelowych barwach. Subtelnie wzbogacają wystrój kuchni i podkreślają lekko romantyczny klimat.

Zabudowę kuchenną tworzą szafki stojące oraz wiszące. W szczególności warto zwrócić uwagę na witrynki, bo to w nich...
Kuchnia, choć wąska, jest całkiem przestronna i funkcjonalnie urządzona. Na wrażenie swobody wpływa między innymi...
+ pokaż całość

Kuchnia, choć wąska, jest całkiem przestronna i funkcjonalnie urządzona. Na wrażenie swobody wpływa między innymi podstawowy kolor w palecie barw, czyli biel. Jej ciepły odcień wypełnia każdy kąt pomieszczenia - białe są szafki, a nawet podłoga. We wnętrzu znajduje się półwysep, który tworzy praktyczne miejsce do konsumpcji, a w razie potrzeby stanowi dodatkowy obszar roboczy. Nad nim zawieszono dwie lampy o takich samych kloszach, które subtelnie wpisują się w kuchenny wystrój. Drewniane elementy w postaci blatów czy nóg od krzeseł znacząco ocieplają aranżację. Połączenie tych kolorów daje bardzo przyjemny efekt i nawiązuje do czystego stylu skandynawskiego.

W kuchni znajduje się półwysep, który tworzy praktyczne miejsce do konsumpcji, a w razie potrzeby stanowi dodatkowy...
Drewniane elementy w postaci blatów czy nóg od krzeseł znacząco ocieplają aranżację kuchni. Połączenie tych kolorów...

Lekki kontrast pomiędzy bielą, a drewnem dodaje kuchni uroku. Klasyczne szafki, zabudowany okap i drobne akcesoria, które wystawiono na wierzchu, tworzą bardzo spójną całość. W kuchni jest bardzo ciepło i nie chodzi tylko o odcień dominujących barw. Widać tu uczucie, radość i miłość, które Ania włożyła w każdy kąt :) Nie brak dużych elementów dobranych z poczuciem smaku, a także tych malutkich, drobiazgów, które zawsze stawiają przysłowiową kropkę nad i. Na delikatnej tacce wystawiono kilka ozdobnych detali, figurki i świece, które mają w sobie dużo czaru.

Lekki kontrast pomiędzy bielą, a drewnem dodaje kuchni uroku. Klasyczne szafki, zabudowany okap i drobne akcesoria,...
Na delikatnej tacce wystawiono kilka ozdobnych detali, figurki i świece, które mają w sobie dużo czaru. W aranżacji...

Dużą rolę w aranżacji kuchni odgrywają dekoracje. Oprócz świec i ozdobnych naczyń są to przede wszystkim rośliny. Drzewka w donicach i małe choinki zdają się być drugoplanowe, ale to one znacząco urozmaicają aranżację kuchni. Wprowadzają nieco naturalności i nawet już świątecznego klimatu, który można podkreślić jeszcze na wiele sposobów. Takie wnętrze aż prosi się, by wypełnić je zapachem aromatycznych pierników :) Jak Wam się podoba?

Oprócz świec i ozdobnych naczyń wnętrze dekorują przede wszystkim rośliny. Drzewka w donicach i małe choinki zdają się...
Aranżacja kuchni jest przemyślana w każdym szczególe. Wnętrze urozmaicają drobne dodatki i stylowe akcesoria, które...

Najpopularniejsze wpisy

Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit