Inspirująca aranżacja pokoików dla dzieci oraz jadalni, czyli wnętrza tygodnia z instagramu ;)

Inspirujących aranżacji pokoików dziecięcych ciąg dalszy ;) Tym razem zapraszam Was w progi interesującego mieszkania @nynneetliloujos, w którym większość uwagi przykuwają pokoje dla maluchów - i nic dziwnego, bo są dopracowane w najdrobniejszym szczególe i naprawdę piękne! Warto także zajrzeć do jadalni czy na werandę, ale tam przejdziemy na koniec. Najpierw rozgośćcie się w dość przestronnym pomieszczeniu na piętrze, którego wystrój bazuje na naturalnej palecie barw. Biel oraz jasne drewno zdradzają inspirację stylem skandynawskim, a prawdziwie dziecięcy klimat tworzą rozmaite dodatki w radosnych kolorach. Przede wszystkim za całkiem bogaty wystrój odpowiadają dekoracje ścienne, które pozornie tworzą chaotyczną kompozycję. Tak naprawdę rozmieszczenie kropek, literek i innych wiszących ozdóbek jest bardzo przemyślane i w efekcie aranżacja pokoju jest nie tylko urocza, ale i stylowa.

Wystrój pokoju dla malucha bazuje na naturalnej palecie barw. Biel oraz jasne drewno zdradzają inspirację stylem...
Za całkiem bogaty wystrój pokoju dziecięcego odpowiadają dekoracje ścienne, które pozornie tworzą chaotyczną...

Wigwam w pokoju dziecięcym zawsze stanowi spore urozmaicenie. To dobry sposób na wygospodarowanie dla malucha specjalnej przestrzeni do zabawy, a jednocześnie na wzbogacenie aranżacji wnętrza o dodatkową dekorację. Wzorzysty materiał oraz samo "wyposażenie" wigwamu, czyli poduszki, pled czy zabawki potęgują dynamiczny i oryginalny klimat pokoju.

Wigwam w pokoju dziecięcym zawsze stanowi spore urozmaicenie. To dobry sposób na wygospodarowanie dla malucha...

Drugi kącik również prezentuje się uroczo i bardzo przytulnie. Łóżko malucha umieszczono w rogu pomieszczenia, tworząc kameralne miejsce nocnego odpoczynku. Na ścianie rozwieszono różnorodne dekoracje, które razem kreują wdzięczną kompozycję. Mały pastelowy regał koło łóżka świetnie sprawdza się do przechowywania zabawek. Drewniane skrzyneczki i pudełka w przyjemny sposób wprowadzają naturalny charakter do pokoju dziecięcego.

Pokój dziecięcy prezentuje się uroczo i bardzo przytulnie. Łóżko malucha umieszczono w rogu pomieszczenia, tworząc...
Mały pastelowy regał koło łóżka świetnie sprawdza się do przechowywania zabawek. Drewniane skrzyneczki i pudełka w...

Dekoracje, półki i mebelki z drewna w ogóle uroczo wyglądają w aranżacji pokoiku dziecięcego. Dobrze współgrają z przewodnim charakterem inspirowanym skandynawskim stylem. Spora liczba detali i ozdób sprawia, że pomimo stonowanej kolorystyki we wnętrzu wiele się dzieje i daje się tu wyczuć wesoły, beztroski klimat.

Dekoracje, półki i mebelki z drewna uroczo wyglądają w aranżacji pokoiku dziecięcego. Dobrze współgrają z charakterem...

Jadalnię urządzono w przestronnym pomieszczeniu, w którym centralny punkt stanowi prosty drewniany stół z białymi krzesłami. Parkiet na podłodze dodaje elegancji i tradycyjnego charakteru. Przewaga bieli czy charakterystyczny bujany fotel w rogu nawiązują do skandynawskiego stylu. Stary czarny piecyk w rogu wygląda oryginalnie i wyznacza niezwykły klimat pokoju. Kilka dodatkowych dekoracji w czerni zdecydowanie urozmaica wnętrze.

Jadalnię urządzono w przestronnym pomieszczeniu, w którym centralny punkt stanowi prosty drewniany stół z białymi...
Stary czarny piecyk w rogu jadalni wygląda oryginalnie i wyznacza niezwykły klimat pokoju. Kilka dodatkowych dekoracji...

Warto zajrzeć jeszcze do jadalni zewnętrznej, czyli na werandę przed domem :) Tutaj wybrano również prosty stół, ale w białym kolorze, dookoła którego poustawiano krzesła w stonowanych pastelowych odcieniach. Ogrodową aranżację zdobią przede wszystkim doniczkowe kwiaty, dzięki czemu jest tu bardzo naturalnie i przytulnie.

Na werandzie ustawiono prosty stół w białym kolorze, dookoła którego poustawiano krzesła w stonowanych pastelowych...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.