Salon

Inspirująca polska aranżacja nowoczesnego mieszkania w szeregowcu, czyli drewno i cegły na pierwszym planie :)

Jak podobają Wam się polskie projekty, które prezentujemy? Są tym bliższe sercu, że wydają się, jakby były tuż obok, prawda?... Można odnieść czasem takie wrażenie :) W każdym razie dziś chciałabym zaprosić Was w progi mieszkania zrealizowanego przez PROJEKT, a mieszczącego się w szeregowcu. Łączy więc wygodne domowe cechy z zaletami blokowych rozwiązań i przy tym jest bardzo funkcjonalnie zaaranżowane! Nowoczesność, w pewnym stopniu minimalizm, a przy tym wprowadzające ciepły klimat motywy, jak np. cegły na ścianie, sprawiają że wnętrze zachwyca tak oryginalnością, jak przytulnym charakterem. Nie wiem, jak Wy, ale ja zawsze, spoglądając na kominek, zwracam uwagę na miejsce wydzielone do przechowywania drewna na opał. Nowoczesna linia kominka pociąga za sobą podobne rozwiązanie - geometryczna wnęka w ścianie, jeszcze cała wyłożona drewnem współgra z kształtem kominka i idealnie pasuje do wystroju salonu. Cenię taką skrupulatność w dobieraniu detali i składaniu aranżacyjnych elementów w jedną spójną formę :)

pokój dzienny w nowoczesnym stylu

aranżacja stolika kawowego
+ pokaż całość

Przestrzeń dzienna urządzona jest w ciepłej kolorystyce ciemnego brązu, zgaszonego beżu, czerni i bieli. To daje naturalny łagodny charakter, jaki powielony został i w innych pomieszczeniach domu. Na uwagę zasługują na pewno ciekawe lampy, szczególnie ta duża wisząca nad stołem w jadalni. Prostota aranżacji wzbogacona jest kilkoma wyszukanymi detalami, jak chociażby subtelne, lekko zaokrąglone nogi od stołu.

aranżacja otwartej przestrzeni
aranżacja jadalni

W kuchni charakteru dodają białe cegły! Tworzą przyjemny zestaw z drewnianymi deskami, które wykorzystano nie tylko na ścianach, ale także, tworząc z nich inspirujący regał - biblioteczkę. Wspaniale zwraca na siebie uwagę w części pomiędzy kuchnią a jadalnią.

drewniany regał w aranżacji
białe cegły w kuchni

Koncepcję zestawienia minimalizmu z dekoracyjnością odzwierciedlono też w innych wnętrzach - w przedpokoju znajdujemy malutki stoliczek o podobnej formie, jak stół z jadalni. Za pomocą kontrastu kolorystycznego ożywiono przestrzeń w zasadzie w każdym pomieszczeniu. Aranżacja wszędzie bazuje na bieli i czerni oraz drewnie, a w łazience dodatkowo urozmaicono ją czerwonymi cegłami - ale o tym za chwilę! Przejdźmy najpierw do sypialni :)

duże lustro w przedpokoju
oryginalna szafa w sypialni
p style="text-align:left">Jak podoba Wam się oryginalna szafa w sypialni? To tradycyjna zabudowa z przesuwanymi drzwiami, ale z niezwykle oryginalną ozdobą! Ulubiona motyw właścicieli mieszkania wprowadza dobrą energię, zwłaszcza gdy po przebudzeniu mogą zaraz na niego spojrzeć. Indywidualne upodobania najlepiej podkreślać tego typu zabiegami - tutaj mamy przykład większego formatu, ale równie dobrze to mogą być też własnoręcznie stworzone galerie zdjęć czy plakatów :)
aranżacja sypialni w stylu nowoczesnym
dekoracjami obrazami

I teraz obiecana łazienka :) Cegły na każdej ze ścian tworzą wyjątkowy klimat w pomieszczeniu, a sporo oryginalności dodają mu także... okiennice wewnętrzne! Taka aranżacja przemienia łazienkę nawet nie tyle w pokój kąpielowy, ile w niepowtarzalną przestrzeń inspiracji wnętrzarskich, nie sądzicie?

cegły w aranżacji łazienki

łazienka w cegłach i drewnie
dekoracje w łacience
Zdjęcia: www.projektowaniewnetrz-olsztyn.plAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.