Salon

Inspirująca przestrzeń dzienna z eleganckimi dodatkami w kolorze, czyli before & after salonu oraz jadalni

Na takie wnętrza lubię szczególnie patrzeć :) Jasne i dobrze doświetlone, przestronne i wygodne, których wystrój urozmaicają radosne dodatki w kolorze :) A Wy w jakich wnętrzach czujecie się najlepiej? Zapraszam dziś na inspirujące before & after salonu oraz jadalni, które zmieniły swój charakter totalnie. Myślę, że taka przemiana przypadnie Wam do gustu ;) Cały dom prezentuje się ciekawie, pokój dzienny łączy się z otwartą kuchnią poprzez szeroką zaokrągloną framugę, dodającą szyku i elegancji. Podobne wrażenie sprawiają złote lampy nad wyspą kuchenną. Sam kształt mebli także wpływa na dekoracyjną stronę wystroju. Na podłodze, zarówno w kuchni, jak i salonie, znajdują się płytki, które ociepla miękki dywan wydzielający strefę wypoczynkową. W pokoju znajduje się jeszcze jeden dodający przytulności element. Jest nim kominek z białą obudową. Zawieszony nad nim obraz wzbogaca wnętrze o artystyczny klimat. Porównajcie salon before & after i sami dajcie znać, która paleta barw i wystrój podoba Wam się bardziej ;)

Pokój dzienny łączy się z otwartą kuchnią poprzez szeroką zaokrągloną framugę, dodającą szyku i elegancji. Podobne...
Na podłodze w salonie znajdują się płytki, które ociepla miękki dywan wydzielający strefę wypoczynkową. W pokoju...
Salon before (53108)
+ pokaż całość

Kolorowe dodatki znacząco urozmaicają wystrój salonu, który bazuje głównie na bieli. Duży kontrast pomiędzy nasyconym różem, a czernią wprowadza romantyczny i zarazem zdecydowany charakter. Drewniany stolik, jaki postawiono obok szarej sofy stanowi z kolei przyjemny akcent nawiązujący do inspiracji naturą. W wysokim wnętrzu nie ma specjalnych ozdób wiszących, cała uwaga skupia się na poziomie mebli. Choć liczba i rozmieszczenie dodatków są bardzo przemyślane, pokój dzienny after i tak wygląda zdecydowanie ciekawiej niż salon before :)

Kolorowe dodatki znacząco urozmaicają wystrój salonu, który bazuje głównie na bieli. Duży kontrast pomiędzy nasyconym...
Salon before (53110)

Całkiem duży salon zagospodarowano w pełni, wykorzystując każdą ścianę. Naprzeciw kominka postawione zostały dwa białe fotele, które wraz z prostopadłą do nich szarą sofą tworzą zestaw wypoczynkowy. Z kolei na wprost sofy zawisł duży telewizor, pod którym ustawiono jedynie prostą szafkę z wyłożonymi na niej książkami. W ten sposób każda ze stref - kominkowa, telewizyjna, rekreacyjna - pozwala na wygodne korzystanie z niej, a jednocześnie wszystkie bardzo płynnie się łączą :)

Całkiem duży salon zagospodarowano w pełni, wykorzystując każdą ścianę. Naprzeciw kominka postawione zostały dwa białe...
Biały salon zawiera sporo eleganckim dodatków. Kwiaty oraz drewniany stolik koło szarej sofy wnoszą przyjemny i...

Również przemiana jadalni może robić wrażenie :) Choć niektórzy gustują w takim stylu, to trzeba przyznać, że aranżacja before była dość ciężka, może nawet przytłaczająca. Według mnie rozjaśnienie palety barw i zamiana mebli na znacznie lżejsze zdecydowanie podniosła walory wnętrza i jego wystroju. A Wy jak sądzicie? Zwróćcie uwagę na oryginalną lampę o złotym kloszu, którą zawieszono nad drewnianym stołem. Dodaje elegancji i stanowi wyrazisty element wśród spokojniejszych w formie dodatków.

Jadalnia before (53113)
W jadalni warto zwrócić uwagę na oryginalną lampę o złotym kloszu, którą zawieszono nad drewnianym stołem. Dodaje...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.