Inspirujące aranżacje pokoiku dziecięcego, czyli wnętrza tygodnia z instagramu

Jeśli macie ochotę na inspirujące wnętrza i to w słodkim wydaniu - zapraszam! Dzisiaj podziwiamy aranżacje, których autorkę możecie znaleźć na belmam.pl oraz oczywiście na instagramie - @belmam_pracownia. To właśnie tam przyuły moją uwagę nietypowe pokoiki dziecięce, które trafią do gustu bardziej wymagającym rodzicom ;) Pokój dla dziewczynki urzeka pastelową kolorystyką i delikatnością dobranych dodatków. W rogu umieszczono białe łóżeczko, które dobrze wpisuje się w wystrój całego wnętrza. Świetnym miejscem do zabawy jest baldachim po przeciwnej stronie. Tworzy swojego rodzaju oazę i podkreśla subtelność aranżacji. 

Pokój dla dziewczynki urzeka pastelową kolorystyką i delikatnością dobranych dodatków. W rogu umieszczono białe...

W królestwie dziewczynki mnóstwo jest słodkich dodatków, które składają się na dziecięcą przestrzeń. Zapewniają beztroski klimat i kreatywną aurę, która przydaje się każdemu dziecku. Drewniany stołek pełni zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Motyw gwiazd w postaci poduszki i ozdoby na parapecie potęguje urok pokoiku.

Drewniany stołek pełni zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Motyw gwiazd w postaci poduszki i ozdoby na...
+ pokaż całość

Baldachim można też zawiesić nad łóżeczkiem, wtedy stworzy wspaniałą oazę dla malucha. Półka na ścianie pomaga zorganizować przechowywanie, a wszystkie ulubione książeczki są pod ręką.

Baldachim zawieszony nad łóżeczkiem w pokoju dziecięcym tworzy wspaniałą oazę dla malucha. Półka na ścianie pomaga...

Miejsce pracy w pokoiku dla chłopca pełne jest mocy :) Za wyrazistość i zdecydowany charakter odpowiada przewodni czarny kolor. To właśnie w nim wyeksponowane są dodatki i ozdóbki, takie jak typografia z imieniem nad biurkiem. Drewniane elementy dodają naturalności całej aranżacji. Podłoga z białych desek równoważy klimat, jaki tworzy dominująca czerń.

Za wyrazistość i zdecydowany charakter pokoju dziecięcego odpowiada przewodni czarny kolor. To właśnie w nim...
Drewniane elementy dodają naturalności całej aranżacji. Podłoga z białych desek równoważy klimat, jaki tworzy...

A tutaj przykład jak w pokoiku dziecięcym wydzielić garderobę! Prosty biały wieszak z czarną półką świetnie sprawdza się w organizacji podręcznych ubrań malucha. Półka może służyć do przechowywania butów albo pudełek z zabawkami. Kolorystycznie zgrabny wieszak jest oczywiście dopasowany do wystroju pokoju. Zwierzęce buźki na koszach i dodatkach kreują przyjemny klimat i urozmaicają dziecięcą przestrzeń. W pokoju jest bardzo przytulnie i inspirująco.

Prosty biały wieszak z czarną półką świetnie sprawdza się w organizacji podręcznych ubrań malucha. Półka może służyć do...

W pokoju dziecięcym bardzo ważna jest organizacja. Mnóstwo zabawek, książek, przyborów, dodatków i dekoracji wymaga uporządkowania :) Każda pomoc mile widziana, oprócz podstawowych mebli warto sięgnąć też po drobniejsze, ale sprawdzone rozwiązania. Dlatego przydają się bardzo wszelkie organizery, na przykład wisząca półka na komiksy czy komódka. Motywy geometryczne i plakat z wdziękiem zdobią przestrzeń dla malucha. Która aranżacja pokoiku dziecięcego podobała Wam się najbardziej? :)

W pokoju dziecięcym sprawdza się organizer, czyli wisząca półka na komiksy. Motywy geometryczne i plakat z wdziękiem...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.