Kuchnia

Inspirujące before & after kuchni, czyli dlaczego biały kolor jest najlepszy w aranżacjach :)

Na pewno zainspiruje Was ta metamorfoza kuchni! Z ciemnego wnętrza o dość standardowym wyglądzie stała się oryginalnym królestwem wypełnionym ciepłym klimatem. Ważne, by remontując własne mieszkanie czy wnętrze mieć na uwadze swoje przyzwyczajenia i gust - by w wersji after własne cztery kąty były jeszcze bardziej funkcjonalne i piękniejsze! To też przyświecało autorce tej przemiany, wykorzystała dostępną przestrzeń i w stosunku do efektu całkiem niewielkim kosztem odświeżyła kuchnię. Pomieszczenie rozjaśniły przede wszystkim białe szafki (i dlatego według mnie biel jest jednym z ładniejszych - jeśli nie najładniejszym ;) - odcieniem, za którego sprawą można zdziałać w domu wiele dobrego). Dla kontrastu postawiono na podłogę z ciemnego drewna, co dodaje tu sporo naturalności. Za elegancki charakter z kolei odpowiadają złote uchwyty do szafek, które w bardzo delikatny sposób wzbogacają wystrój. Zobaczcie, jak przebiegała metamorfoza kuchni!

Białe szafki w kuchni rozjaśniają ją, na zasadzie kontrastu zestawiono je z drewnianą podłogą. Złote uchwyty dodają...

Kuchnia before to drewniane szafki i ciemniejszy kolor na ścianach, a przede wszystkim inna podłoga. Zdecydowanie ładniej prezentują się drewniane deski w kuchni after, a zmiana podłogi wraz z pomalowaniem mebli na biało były w zasadzie największą ingerencją w poprzedni wystrój.

Kuchnia before (51393)
Kuchnia przed metamorfozą (51394)
+ pokaż całość

Tutaj kuchnia w trakcie remontu - przemalowano już szafki, co w istotny sposób rozjaśniło wnętrze. Nie zamontowano jeszcze wszędzie złotych uchwytów, jednak i tak w ten sposób odświeżona kuchnia nabrała zupełnie innego wyrazu. W porównaniu do wcześniejszego wystroju ten jest o wiele bardziej radosny i świeży, prawda?

Białe szafki rozjaśniają znacząco wnętrze. Kuchnia w czasie remontu zyskała blask, a cała aranżacja stała się lżejsza.

A tutaj plany podłogowe :) Najpierw poszukiwania odpowiednich paneli w sklepie, później ich przymiarki, pobieranie wymiarów, przycinanie... - każdy kto robił u siebie remont i ingerował w podłogę, doskonale wie, o czym mowa ;) Nową podłogę bohaterka dzisiejszej metamorfozy układała na poprzednich płytkach.

Kuchnia w trakcie remontu (51396)
Zmiana podłogi w kuchni before (51397)

W efekcie, po dość czasochłonnym i momentami pewnie wymagającym sporej cierpliwości zajęciu ;), podłoga zyskała nowy wymiar! Piękne ciemne deski dodały całej kuchni szlachetności, elegancki charakter uzupełniają złote uchwyty od szafek. Podłoga komponuje się teraz z drewnianą komódką, a by dodać kuchni przytulności położono na niej mały pasiasty dywanik.

Drewniana podłoga w kuchni ułożona we wzór szewronu dodaje wnętrzu charakteru. Białe szafki na zasadzie kontrastu...
Piękne ciemne deski dodają całej kuchni szlachetności, a elegancki charakter uzupełniają złote uchwyty od...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.