Inspirujące before & after łazienki z oryginalnym zabudowanym prysznicem

Takie inspirujące przemiany lubię najbardziej! Z ciemnego i trochę mało przyjaznego wnętrza właściciele stworzyli piękną i zapraszającą przestrzeń. Łazienka to takie pomieszczenie w domu, które nieraz się pomija, nie wydaje się tak istotne jak np. salon czy kuchnia. A jednak to tu spędza się sporą część czasu i dobrze, aby choćby najmniejszy pokój kąpielowy do tej kąpieli zachęcał ;) Rozkład elementów wyposażenia pozostał taki sam, a w trakcie remontu skupiono się na odświeżeniu i upiększeniu. Poniżej dobrze obrazujące skalę sukcesu zestawienie - łazienka before & after :) Bez dwóch zdań, drugi wariant prezentuje się znacznie schludniej, prawda?

Ciekawie prezentuje się porównanie łazienki before & after. Rozkład elementów wyposażenia pozostał taki sam, a w...

Warto także zwrócić uwagę na jeden istotny detal, a w zasadzie rozwiązanie. W bardzo ciekawy sposób w łazience zorganizowano kabinę prysznicową. Podobnie jak w aranżacji before, i tutaj pozostawiono wejście wymurowane w łuk, które dodaje uroku całemu pomieszczeniu. Zamiast drzwiczek zawieszono białą kotarę. W ten sposób miejsce kąpieli zyskuje na dodatkowej intymności.

W bardzo ciekawy sposób w łazience zorganizowano kabinę prysznicową. Wejście wymurowane jest w łuk, które dodaje uroku...
+ pokaż całość

Ile razy okazuje się, że wystarczą drobne porządki i sprzątnięcie kilku rzeczy rozrzuconych na widoku, aby cały pokój stał się schludniejszy. Znacie to? Chyba każdy tak czasem ma ;) W łazience before może nie tyle panował bałagan, bo wszystko było ustawione na swoim miejscu, jednak takie wrażenie mógł sprawiać sam sposób przechowywania akcesoriów i kosmetyków. Płyn do płukania ust, kremy, pasta do zębów i inne wystawione na tacce na okrągłym stoliczku nie prezentowały się atrakcyjnie i mogły wpływać na poczucie chaosu. Podczas remontu natomiast zlikwidowano stoliczek, a zamiast niego pojawił się schludny wiklinowy kosz na podłodze. Dodatkowo zawieszono drewnianą półkę, która wdzięcznie komponuje się z innymi detalami z naturalnych materiałów. Pozwala też przechowywać kilka podręcznych drobiazgów w ładniejszy sposób.

Łazienka before (51449)
Podczas remontu w łazience zlikwidowano stoliczek, a zamiast niego pojawił się schludny wiklinowy kosz na podłodze....

Drewniana rama drzwi do łazienki dodaje charakteru i urozmaica jasną i spokojną całość. Łazienka praktycznie cała skąpana jest w bieli, poza elementami drewna i wikliny oraz różową podłogą. Zauważcie, że właściciele nie zmieniali ani rozkładu, ani podłogi czy prysznica - w ruch poszedł tylko pędzel z białą farbą i wzbogacenie wnętrza o kilka funkcjonalnych rozwiązań. W nowej aranżacji łazienki znalazło się także miejsce na drobne przedmioty dekoracyjne. Obrazki nad wieszakiem z ręcznikami i kwiat w złotej donicy bardzo subtelnie, ale wyraźnie umilają wystrój wnętrza :)

Drewniana rama drzwi do łazienki dodaje charakteru i urozmaica jasną i spokojną całość. Łazienka praktycznie cała...
W aranżacji łazienki znalazło się miejsce na drobne przedmioty dekoracyjne. Obrazki nad wieszakiem z ręcznikami i kwiat...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.