Inspirujące mieszkanie o powierzchni 70 m2 z otwartą kuchnią z wyspą

Jestem ciekawa, jak spodoba Wam się mieszkanie zaaranżowane przez architektów z Take Design :) Myślę, że jest bardzo inspirujące i w ciekawy sposób wykorzystuje otwartą przestrzeń na parterze. Rozejrzyjcie się po tych przytulnych czterech kątach i dajcie znać, czy trafiają w Wasz gust :) Otwarta kuchnia z wyspą, jadalnia oraz salon mają bardzo spójny wystrój. Bazuje on na spokojnej i neutralnej palecie barw, która nadaje wnętrzu elegancki klimat. Drewniana obudowa wyspy pasuje do blatów kuchennych. W jadalni zastosowano białe krzesła z tej samej serii, z której pochodzą krzesełka barowe. Jednakowe panele na całej podłodze oraz identyczne zasłony sprawiają, że aranżacja pokoju dziennego jest pełna harmonii i elegancji.

Otwarta kuchnia z wyspą, jadalnia oraz salon mają bardzo spójny wystrój. Bazuje on na spokojnej i neutralnej palecie...
Drewniana obudowa wyspy pasuje do blatów kuchennych. Białe szafki i delikatny wystrój wpisują się w inspirację stylem...
+ pokaż całość

Kuchnia z wyspą prezentuje się bardzo schludnie. Ma dość tradycyjny charakter, który podkreśla elegancka zabudowa. W aranżacji postarano się o przemyślane rozwiązania i spójność, która przejawia się w najdrobniejszych szczegółach. Spójrzcie tylko na krzesła barowe. Mają dekoracyjny krzyżyk na oparciu, do którego nawiązanie możemy znaleźć na przeszklonych drzwiczkach szafek z witrynkami. To niezwykle subtelny zabieg, który jednak zauważalnie wpływa na przytulny i urzekający charakter całego wnętrza. W wiszącej zabudowie znajdują się nie tylko podświetlane witrynki, ale także specjalne półki na wino.

Kuchnia z wyspą prezentuje się bardzo schludnie. Ma dość tradycyjny charakter, który podkreśla elegancka zabudowa....
Biała kuchnia wygląda elegancko i przytulnie. W wiszącej zabudowie znajdują się nie tylko podświetlane witrynki, ale...

Pokój dzienny jest nieduży, ale wygląda bardzo estetycznie i przytulnie. W każdej z jego stref zastosowano różne oświetlenie. W kuchni nad wyspą zawisły dwie lampy o kloszach wpisujących się w styl skandynawski oraz industrialny zarazem. W jadalni są to delikatne lampki ze szklanymi kloszami, które podkreślają subtelność aranżacji. Natomiast w salonie do sufitu przyczepiono podwójny czarny reflektorek. Razem z innymi ciemnymi dodatkami urozmaica spokojny wystrój tej części wnętrza.

W kuchni nad wyspą zawisły dwie lampy o kloszach wpisujących się w styl skandynawski oraz industrialny zarazem. W...
Pokój dzienny jest nieduży, ale wygląda bardzo estetycznie i przytulnie. W każdej z jego stref zastosowano różne...

Salon ma typowo skandynawski charakter. Na szarej sofie ułożono kilka dekoracyjnych poduszek, kolorystycznie dopasowanych do wystroju. Z kolei nad nią, na półce na ścianie znajdują się drobne ramki z ozdobnymi grafikami. Tuż przy salonie umiejscowione są schody. By nadać dodatkową lekkość aranżacji, zamiast ograniczającej przestrzeń ścianki postawiono na ażurową przesłonę z metalowych elementów.

Salon ma typowo skandynawski charakter. Na szarej sofie ułożono kilka dekoracyjnych poduszek, kolorystycznie...

Na palecie barw w łazience znalazła się przede wszystkim szarość. Jej chłodny odcień równoważy szafka w odcieniu miodowego drewna. Lampy z geometrycznymi, ażurowymi kloszami wprowadzają nieco industrialny charakter. Czarne lustro również dodaje aranżacji wyrazu. Prysznic na całą szerokość jednej ze ścian przesłonięto szklaną taflą, co optycznie powiększa przestrzeń.

Na palecie barw w łazience znalazła się przede wszystkim szarość. Jej chłodny odcień równoważy szafka w odcieniu...
Czarne lustro dodaje aranżacji wyrazu. Prysznic na całą szerokość jednej ze ścian przesłonięto szklaną taflą, co...

Zdjęcia: Take Design


Najpopularniejsze wpisy

Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit