Inspirujące polskie mieszkanie w kamienicy w wydaniu before & after, a w dodatku... na sprzedaż! :)

Zaciekawieni? ;) Oto mieszkanie z Polski, a więc bardzo nam bliskie, a dokładniej z Wrocławia - o wyjątkowej duszy i pięknym ceglanym wykończeniu, które docenią szczególnie miłośnicy kamienic. Wystawiono je na sprzedaż, więc korzystamy z okazji, póki jeszcze jest (o, tutaj :)) i prezentujemy je Wam w całej okazałości! Myślę, że obędzie się bez zbędnych słów - to mieszkanie po prostu robi wrażenie, i to niemałe! Wygląda jak z okładki magazynu wnętrzarskiego, nie jest przy tym "oklepane", standardowe, przeciwnie - ma swoją historię, którą z całym zapałem nam pokazuje. Przewodnie biel-szarość-czerń z dodatkiem drewna i zwracającymi na siebie uwagę akcentami czerwonych surowych cegieł zdają się być idealnie skomponowane, jeśli chodzi o proporcjonalność ich rozmieszczenia i pewnego rodzaju symetrię poszczególnych elementów. Zajrzyjcie do części dziennej... i co powiecie?

czerwona cegła w kuchni i salonie
+ pokaż całość
czerwona cegła w kuchni

Ok, to spójrzmy teraz jak pokój i kuchnia wyglądały poprzednio, nastąpiły tu niemałe przemiany. Otwarta przestrzeń zdecydowanie więcej daje - swobody, wielkości, funkcjonalności.

salon before
kuchnia before
pokój before

W aranżacji zastosowano nie tylko czerwoną, ale także białą cegłę, którą wyłożono ciekawie wykończoną ścianę telewizyjną. Dwie drewniane deski dodają smaczku całości, prawda? Dzięki zmyślnie dobranym detalom typowa dla mieszkań w kamienicy wysokość nie rzuca się tak w oczy, jest raczej sprytnie wykorzystana do podkreślenia atutów wystroju.

biała cegła w salonie
aranżacja salonu

Zauważcie, że umeblowanie jest bardzo proste, a mimo tego, salon i tak sprawia wrażenie dość bogatego, obfitującego w przeróżne detale. Białą witrynę i regał wykorzystano nie tylko jako miejsce do przechowywania książek i innych rzeczy, ale przede wszystkim, by podkreślić dekoracyjną stronę wnętrza. Jednymi z głównych elementów aranżacji są także lampy, szczególnie ta duża, wisząca, z ciemnym kloszem. Wprowadza lekko industrialny klimat i skupia na sobie większość uwagi.

salon w kamienicy

Idźmy dalej - przedpokój wcześniej prezentował się tak:

przedpokój before

A teraz wygląda tak:

cegła w aranżacji przedpokoju

Która wersja lepsza? ;)

czerwona i biała cegła w przedpokoju
przedpokój

Czerwoną cegłę w intrygującej odsłonie znajdujemy także w sypialni. Cały dom niemal w niej tonie :) Biel i czerwień cegieł kontrastowo komponuje się z ciemnoszarymi dodatkami - zasłoną (tu dopiero widać wysokość pomieszczeń, prawda?), samym obiciem łóżka. W pokoju nocnym wydzielono niewielką funkcjonalną garderobę, tuż przy wejściu - takim rozwiązaniom zawsze mówię: tak :)

czerwona cegła w sypialni
szarość i cegła w sypialni
sypialnia z garderobą
aranżacja garderoby w sypialni

Drewniano-szarą kolorystykę zastosowano w łazience, wzbogacając jej wystrój zielonymi dywanikami, które potęgują wrażenie naturalności. Lustra, światła i tylko niezbędne wyposażenie tworzą klimat nacechowany nowoczesnością, w którym nie brakuje przytulności. Jak Wam się podoba łazienka i w ogóle cały dom?

nowoczesna łazienka
łazienka w szarości i drewnie
aranżacja łazienki

Jeśli chcecie poczytać o tym przyjemnym mieszkanku albo... je kupić, zajrzyjcie tutaj :)Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.