Inspirujący pomysł na aranżację mieszkania na poddaszu prosto z Polski!

Aranżacja sypialni jest bardzo piękna i świeża. W dużej mierze odpowiada za to jasna paleta barw oraz oczywiście ze smakiem dobrane dodatki. Pokój nocny urządzono na poddaszu, zestawiając ze sobą tylko dwie barwy. Bielona podłoga dodatkowo rozświetla przestrzeń, a takie dodatki, jak pierzasta lampa, potęgują lekkość aranżacji. Czarne krzesło w rogu czy ramka z fotografią na ścianie przykuwają do siebie uwagę i dekorują wnętrze. Ustawiony koło łóżka wieszak również urozmaica wystrój, a dodatkowo pełni bardzo praktyczną funkcję. Drobne ozdoby i zdjęcia wprowadzają również osobisty klimat do pokoju nocnego.

Sypialnię urządzono na poddaszu, zestawiając ze sobą tylko dwie barwy. Bielona podłoga dodatkowo rozświetla przestrzeń,...
Ustawiony koło łóżka wieszak  urozmaica wystrój sypialni. Dodatkowo pełni bardzo praktyczną funkcję. Drobne ozdoby i...

W sypialni znajduje się także toaletka. Drobne biurko w białym kolorze świetnie wpisuje się w wystrój i podkreśla skandynawski klimat. Przywieszony obok do ściany regał pozwala na przechowywanie kosmetyków, akcesoriów i drobiazgów w bardzo ładnej formie. Wyjście na balkon dopełnia romantyczny i zachęcający obraz - taka sypialnia może inspirować, prawda? :)

W sypialni wygospodarowano miejsce na toaletkę. Drobne biurko w białym kolorze świetnie wpisuje się w wystrój i...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.